+420 377 454 477 - online@sportvision.cz

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2000 Kč

Blog
09.12.2022.

NOVÝ TRH V RÁMCI KONCEPTU SPORT VISION

Partnerstvím se známou českou společností A3 Sport jsme posílili svou pozici na jedenáctém trhu, na kterém působíme. V tomto pro nás náročném roce se nám podařilo otevřít 30 zcela nových a moderně vybavených maloobchodních prodejen a v příštím roce plánujeme otevřít dalších 25 prodejen na území České republiky.

 

Vedeni myšlenkou sportu, která má za cíl propojit co nejvíce lidí v celém regionu, jsme v roce 2022 otevřeli 30 prodejen na území České republiky, čímž jsme se oficiálně stali součástí dalšího, jedenáctého trhu, na kterém působíme. K naší oboustranné spokojenosti nám partnerství se společností A3 Sport, jakožto nejznámějším místním řetězcem sportovního vybavení, otevřelo možnost růstu a rozšíření naší vize sportu za hranice Balkánu..   

Koncept Sport Vision nabízí spotřebitelům kvalitní sortiment obuvi, oblečení a vybavení pro sport a rekreaci renomovaných sportovních značek. Příznivci basketbalu, běhu, fotbalu, tréninku nebo outdooru nyní mohou na jednom místě snadno najít vše, co ke sportu potřebují. Každý kout našich prodejen je pečlivě vybaven. Kromě velkého výběru výkonnostního a lifestylového zboží pro dospělé je zde také pestrá nabídka pro děti všech věkových kategorií. V nově otevřených prodejnách v České republice najdete modely z aktuálních kolekcí značek Nike, adidas, Reebok, Puma, Converse, Under Armour, New Balance, Asics, Champion, Ellesse, Jack Wolfskin, IcePeak, Helly Hansen, Salomon, Merrell a dalších.

Od nynějška si sportovci a všichni milovníci sportovního stylu budou moci vychutnat jedinečný zážitek z nakupování. Podle ředitele společnosti Sport Vision Group Dušicy Saviće je cílem partnerství umožnit další růst skupiny prostřednictvím dalších investic a rozšíření maloobchodní sítě. Uvádí, že se zaměří na zlepšení elektronického obchodu, uvedení digitální transformace a nových značek na trh a také na poskytování špičkového uživatelského zážitku zákazníkům. "Kromě toho bude společnost fungovat etickým a udržitelným způsobem a bude se zabývat environmentálními a sociálními dopady s plným pochopením odpovědnosti vůči společnosti," uvedl ředitel naší společnosti.

Společnosti A3 Sport a Sport Vision se těší na dosažení společného cíle a věří, že z tohoto partnerství budou mít největší prospěch místní spotřebitelé, a to především díky lepší nabídce a sortimentu, jakož i lepšímu zážitku z nakupování v obchodech a online.

V roce 2023 je plánováno otevření dalších 25 maloobchodních prodejen, což nám poskytne příležitost pro nové výzvy a další posílení pozice na trhu České republiky.

 

Sport Vision tým

Προς το παρόν δεν υπάρχουν σχόλια

Podobné články

04.
Oct.
2022.
Ecovision
Move to Zero, je cesta společnosti Nike k nulovým emisím uhlíku a nulovému odpadu. Má jediný cíl: pomoci chr...
04.
Oct.
2022.
Ecovision
Víte, že stačí změnit jen několik každodenních návyků, abyste snížili znečištění a přispěli k ochraně životn...
03.
Oct.
2022.
Ecovision
Plast je problém, řešením je inovace.
28.
Sep.
2022.
Ecovision
Jak zabránit globální ekologické katastrofě?
15.
Sep.
2022.
Novinky
Ve čtvrtek 21. července byla v přízemí obchodního centra Nový Smíchov v Praze otevřena první prodejna Sport Vision ...