sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web

Blog

Novinky
Outdoorové a horské sporty jsou především o přijímání výzev a překonávání vlastních limitů. A přesně o tom je značka Mammut
16.
May
Novinky
Jedním z často diskutovaných témat ve fitness průmyslu je kardio a odbourávání tuků. Lidé se většinou zajímají o to, zda je kardio nezbytné pro odbourávání tuků nebo pro rychlejší hubnutí. Dobrou zprávou je, že existuje poměrně silný výzkum, který může tuto otázku zodpovědět a vyjasnit věčné dilema.
02.
Apr
Novinky
V tomto článku vám vysvětlíme vylepšení a výhody těchto tenisek ve srovnání s dřívějšími modely a také to, proč si je zamilujete od prvního kroku.
29.
Feb
Blog
Vstup do nového roku může být ideální dobou pro stanovení cílů a předsevzetí, která vás budou motivovat ke zlepšení vašich sportovních dovedností.
11.
Jan
Blog
I když si možná myslíte, že když za oknem vidíte sníh, je bezpečnější zůstat doma pod peřinou a odložit běžecké boty až do jara, nemusí to být pravda.
03.
Jan
Běh
Překážkové závody neboli závody OCR (obstacle course racing) jsou terénní závody, při kterých kromě ujetých kilometrů musíte překonávat různé překážky na trati.
18.
Dec
Novinky
Kolikrát jste přemýšleli o ideálním dárku na Nový rok? Někdy udělat radost svým blízkým znamená věnovat jim pozornost, pocit bezpečí nebo vřelé objetí, ale když už vaši oblíbení lidé vědí, jak moc je máte rádi a podporujete je, může být překvapení zabalené do červené mašle a šustivého papíru skvělým způsobem, jak jim svátky ještě více zkrášlit,
15.
Dec
Trénink
Ať už běháte, věnujete se fitness, jízdě na kole nebo jiné sportovní aktivitě, tato nedílná součást dámského oblečení poskytuje oporu a pohodlí při tréninku a tím zvyšuje sportovní výkon.
11.
Dec
Novinky
Příroda vás rozhýbe, inspiruje, zlepší vám náladu - tak proč si nesbalit batoh a nevyrazit za dalším dobrodružstvím do přírody?
28.
Nov
Blog
Začátek listopadu nám přináší chladnější dny, takže pokud jste ještě nenašli dokonalou zimní bundu, teď je ten správný čas.
03.
Nov
Blog
Proč slavná německá outdoorová značka již více než čtyři desetiletí pomáhá dobrodruhům po celém světě?
31.
Oct
Blog
Flexibilita je stejně důležitá jako síla. Flexibilita a mobilita umožňují tkáním a kloubům pohybovat se v plném rozsahu. Kromě toho, že se s lepší flexibilitou cítíte dobře a dobře vykonáváte pohyby, máte také nižší riziko zranění.
20.
Oct
Blog
V dnešní době, kdy je rychlost považována za prioritu, není nic neobvyklého, že mnozí hledají rychlou a snadnou cestu ke svalnatému tělu.
16.
Oct
Blog
Saháte po jídle, když se chcete vyrovnat se špatnou náladou, stresovými situacemi v práci nebo ve škole? Pokud je vaše odpověď ano a vidíte se v podobné situaci, kdy neschopnost ovládnout chuť na jídlo vede k přejídání, jste na správném místě.
10.
Oct
Blog
Je lepší běhat ráno nebo večer? A co ostatní části dne? Někteří běžci volí časy aktivit podle svého denního režimu, který nemají rádi nebo ho nemohou změnit.
04.
Oct
Blog
Září je tady a pro nás všechny nastal čas vrátit se do rutiny práce, školy, cvičení a každodenních povinností. Návrat do práce je po letních prázdninách nejtěžší. Podělím se s vámi o několik tipů, které vám usnadní návrat do běžného pracovního režimu a cvičení.
27.
Sep
Blog
V tomto průvodci výběrem správné obuvi pro outdoorové sporty porovnáváme výhody dvou typů obuvi pro tyto příležitosti. Každá trať má své specifické požadavky, stejně jako každý typ obuvi má svůj vlastní účel.
18.
Sep
Blog
V nekompromisní honbě za úspěchem se při tréninku často dostáváme až na hranici své vytrvalosti. Snaha o dokonalý fyzický vzhled a zdraví v kombinaci se stále se zvyšujícími nároky moderního života vede k vyhoření při cvičení.
08.
Sep
Blog
Ráno dělá den, říká se, a to z dobrého důvodu. Ať už jste ranní ptáče, nebo ne, prvních pár věcí, které uděláte hned po vstávání, má velký vliv na zbytek dne.
06.
Sep
Blog
Letní prázdniny brzy skončí a za chvíli zazvoní první zvonek nového školního roku. Nadcházející období provází nákup školních potřeb, oblečení a výbavy, organizace aktivit a mírná změna dosavadního rytmu každodenního života.
01.
Sep
Blog
Pokud máte kvalitní školní batoh, budete ho používat rok co rok, dokud z něj nevyrostete a nepředáte ho mladšímu žákovi. Při každodenních činnostech se batoh snadno zašpiní, zejména když je neustále v kontaktu s různými povrchy a předměty, které se v něm přenášejí. Je velmi důležité batoh pravidelně udržovat, aby byl zdravý.
01.
Sep
Blog
Když se vydáváme vstříc novým dobrodružstvím, čelíme nejčastějšímu dilematu - co si vzít na sebe, aby byl zážitek z cesty dokonalý?
24.
Jul
Blog
Jakmile se rozhodnete kempovat, otevře se před vámi zcela nový svět. Pro všechny, kteří milují pohodlí hotelového ubytování, to bude obrovské vybočení z komfortní zóny. Ať už jste začátečník, nebo zkušený kempař, vždy je dobré začít své nové dobrodružství náležitě vybaveni.
20.
Jul
Novinky
Pokud běháte pravidelně, je pro vás správná hydratace důležitou lekcí. Když budete vědět, kdy, kolik a jaké tekutiny pít, ulehčí vám to námahu, udrží vaše zdraví a výkonnost na optimální úrovni.
14.
Jul