Vrácení zboží do 30 dnů

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2000 Kč

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

Blog

27.
Sep
2023
Blog
Září je tady a pro nás všechny nastal čas vrátit se do rutiny práce, školy, cvičení a každodenních povinností. Návrat do práce je po letních prázdninách nejtěžší. Podělím se s vámi o několik tipů, které vám usnadní návrat do běžného pracovního režimu a cvičení.
18.
Sep
2023
Blog
V tomto průvodci výběrem správné obuvi pro outdoorové sporty porovnáváme výhody dvou typů obuvi pro tyto příležitosti. Každá trať má své specifické požadavky, stejně jako každý typ obuvi má svůj vlastní účel.
08.
Sep
2023
Blog
V nekompromisní honbě za úspěchem se při tréninku často dostáváme až na hranici své vytrvalosti. Snaha o dokonalý fyzický vzhled a zdraví v kombinaci se stále se zvyšujícími nároky moderního života vede k vyhoření při cvičení.
06.
Sep
2023
Blog
Ráno dělá den, říká se, a to z dobrého důvodu. Ať už jste ranní ptáče, nebo ne, prvních pár věcí, které uděláte hned po vstávání, má velký vliv na zbytek dne.
01.
Sep
2023
Blog
Letní prázdniny brzy skončí a za chvíli zazvoní první zvonek nového školního roku. Nadcházející období provází nákup školních potřeb, oblečení a výbavy, organizace aktivit a mírná změna dosavadního rytmu každodenního života.
01.
Sep
2023
Blog
Pokud máte kvalitní školní batoh, budete ho používat rok co rok, dokud z něj nevyrostete a nepředáte ho mladšímu žákovi. Při každodenních činnostech se batoh snadno zašpiní, zejména když je neustále v kontaktu s různými povrchy a předměty, které se v něm přenášejí. Je velmi důležité batoh pravidelně udržovat, aby byl zdravý.
24.
Jul
2023
Blog
Když se vydáváme vstříc novým dobrodružstvím, čelíme nejčastějšímu dilematu - co si vzít na sebe, aby byl zážitek z cesty dokonalý?
20.
Jul
2023
Blog
Jakmile se rozhodnete kempovat, otevře se před vámi zcela nový svět. Pro všechny, kteří milují pohodlí hotelového ubytování, to bude obrovské vybočení z komfortní zóny. Ať už jste začátečník, nebo zkušený kempař, vždy je dobré začít své nové dobrodružství náležitě vybaveni.
14.
Jul
2023
Novinky
Pokud běháte pravidelně, je pro vás správná hydratace důležitou lekcí. Když budete vědět, kdy, kolik a jaké tekutiny pít, ulehčí vám to námahu, udrží vaše zdraví a výkonnost na optimální úrovni.
12.
Jul
2023
Blog
Sezóna plavek je v plném proudu a my už přemýšlíme, jak být letos na pláži nebo u bazénu jedineční a sebevědomí. Výběr dokonalých plavek může být skutečnou výzvou, ale s několika tipy a doporučeními může každá dáma najít model, který bude ideálně vyhovovat její postavě i temperamentu.
10.
Jul
2023
Blog
I když posilovny mají své výhody, sluneční paprsky nám umožňují trávit více času venku. Využijte každou chvilku v přírodě moudře, aktivujte své tělo a osvěžte svou mysl.
10.
Jul
2023
Blog
Jistě budete souhlasit, že není inspirativnějšího období pro neohrožené experimentování se stylem než léto.
05.
Jun
2023
Blog
Jako člověk, který se trailovému běhu intenzivně věnuje už tři roky, se s vámi Anica podělí o pár tipů ohledně vybavení, abyste nedělali chyby, kterých se dopouštějí začátečníci.
09.
May
2023
Blog
Jaro je ten správný čas na nákup nových tenisek. Začněte tedy hledat svůj nový, oblíbený model a nezapomeňte na našeho průvodce hledáním správné velikosti tenisek.
04.
May
2023
Blog
Dnešní rytmus života, neustálé koukání do telefonu, počítače nebo prostě hodinové sezení v práci vytváří napětí a bolest v krční části páteře. Jak tomu předcházet?
03.
May
2023
Blog
Představujeme vám pět nejlepších outdoorových značek, které musíte do své sbírky zařadit.
28.
Apr
2023
Blog
Udržování duševní stability vás nejen udrží v bezpečí a zdraví, ale z dlouhodobého hlediska vám běh usnadní.
27.
Apr
2023
Blog
Se správným tréninkovým plánem a dobrou motivací může cíl maratonu protnout kdokoli.
16.
Mar
2023
Novinky
Spojte se s přírodou, osvoboďte svého ducha a posouvejte hranice odolnosti ve špičkovém outdoorovém vybavení. Zjistěte více o nové kolekci značky Columbia, která právě dorazila do prodejen Sport Vision a do online obchodu.
16.
Mar
2023
Trénink
Sportovní předsevzetí jsou jedny z nejčastějších na seznamu cílů, kterých máme v plánu dosáhnout v Novém roce. Jak je správně zadat?
16.
Mar
2023
Zajímavosti
Přinášíme vám pár skvělých tipů na nákup dárku pro milovanou osobu k Valentýnu.
16.
Mar
2023
Zajímavosti
V tomto textu řešíme pochybnosti, které jste museli mít při výběru oblečení na lyžování. Jak se oblékat, jakou lyžařskou bundu vybrat, co znamená označení na prohlášení a další praktické pokyny pro nákup, čtěte níže.
16.
Mar
2023
Zajímavosti
Začala sváteční euforie a s ní i nakupování dárků. Pokud jsou mezi vašimi přáteli a rodinnými příslušníky tací, kteří sportují nebo jsou příznivci sportovního stylu, a nejste si jisti, co jim dát, je tento článek právě pro vás.
09.
Dec
2022
Blog
Partnerstvím se známou českou společností A3 Sport jsme posílili svou pozici na jedenáctém trhu, na kterém působíme.