Společnost Sport Vision je lídrem v oblasti sportovního maloobchodu na Balkáně. Byla založena v roce 1996 jako společnost, jejíž hlavní činností je obchod, maloobchod a velkoobchod ve sportovním odvětví. Dnes Sport Vision zaměstnává více než 4 500 pracovníků a působí ve 13 zemích - v Srbsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Slovinsku, Černé Hoře, Severní Makedonii, Albánii, Rumunsku, Bulharsku, Řecku, České republice, Slovensku a Maďarsku, přičemž se sídlo společnosti nachází v Bělehradě.

Náš úspěch je založen na profesionalitě, spolehlivosti a inovacích, kterých si vážíme a které chceme nabízet našim klientům, partnerům, spotřebitelům a zaměstnancům.

 

Naše značky a koncepty

Jako přední maloobchodní řetězec v regionu máme strategická partnerství se značkami Nike, adidas, Reebok, New Balance, The North Face, Helly Hansen, Under Armour, Columbia, Converse, Colmar, Timberland... Kromě toho Sport Vision disponuje svým licenčním sektorem s licenčními a distribučními právy pro značky Champion, Umbro, Lotto, Ellesse a mnoho dalších.

V rámci maloobchodního řetězce se kromě multibrandového konceptu Sport Vision nachází také Buzz Sneaker Station, jedinečná destinace pro všechny milovníky tenisek.

 

Spolehlivost

Sport Vision je moderní společnost, která se vyznačuje flexibilitou, profesionalitou a dynamickou strategií rozvoje. Od svého založení se umisťuje na trhu s rozpoznatelnými značkami. Rychlá reakce na požadavky trhu a profesionální vztahy se spotřebiteli a partnery definovaly Sport Vision jako důvěryhodnou společnost. Jejím cílem je udržet si vedoucí postavení v maloobchodě a zůstat inspirován a aktivně propojen se svými spotřebiteli, klienty a partnery prostřednictvím jedinečného nákupního zážitku a designu výrobků, který potvrzuje styl jejich nových majitelů.

 

Příspěvek pro komunitu

Společenská odpovědnost a spolupráce jsou charakteristickými prvky naší firemní kultury. Sport Vision naplňuje svou odpovědnost vůči společnosti tím, že uznává potřeby mladých talentů, dětí školního věku a citlivých kategorií. Aktivně investujeme do rozvoje sportu a jsme hrdými partneři mnoha profesionálních sportovců, klubů, kempů, tělocvičen a mladých lidí, kteří mají velký sportovní potenciál.

Společnost podniká etickým a udržitelným způsobem, přičemž se zabývá otázkou dopadů na životní prostředí a společnost. Uvědomujeme si, jak velkou zodpovědnost máme vůči společnosti, a snažíme se co nejlépe pozitivně ovlivňovat její život.