Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Match Jr.
Nike Match Jr.
Nike Match Jr.
Nike Match Jr.
Kód položky : FJ4864-014
Nike

Nike Match Jr.

Kód položky : FJ4864-014
Soupeři se k vám řítí s míčem. Jste připraveni? Tyto rukavice s pěnovým polstrováním pro odpružení v místech, kde to nejvíce potřebujete, mají hladce tvarovanou dlaň, díky které můžete podat co nejlepší výkon v různých podmínkách. Nasaďte si je a buďte připraveni na cokoli, co vás v příštím zápase čeká.Hladký povrch dlaně vám zajistí přilnavost za mokra i za sucha. Síťovina po stranách prstů vytváří prodyšnost.Obrácené prošívání na zadní straně pomáhá vytvořit přiléhavý tvar.Materiál: 40% polyester/33% latex/21% etylen vinylacetát (EVA)/6% nylon.Doporučeno ruční praní..
629,00
629,00
629,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 3 3 8-8.5
  • 4 4 8.5-9
  • 5 5 9-9.5
  • 6 6 10-10.5
  • 7 7 11-11.5
  • 8 8 11.5-12
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Soupeři se k vám řítí s míčem. Jste připraveni? Tyto rukavice s pěnovým polstrováním pro odpružení v místech, kde to nejvíce potřebujete, mají hladce tvarovanou dlaň, díky které můžete podat co nejlepší výkon v různých podmínkách. Nasaďte si je a buďte připraveni na cokoli, co vás v příštím zápase čeká.
Hladký povrch dlaně vám zajistí přilnavost za mokra i za sucha.
Síťovina po stranách prstů vytváří prodyšnost.
Obrácené prošívání na zadní straně pomáhá vytvořit přiléhavý tvar.
Materiál: 40% polyester/33% latex/21% etylen vinylacetát (EVA)/6% nylon.
Doporučeno ruční praní.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Brankářské rukavice
Kategorie Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Pro teenagery

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Match Jr.
Brankářské rukavice
Nike Match Jr.