sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Nike Repel Trail
Kód položky : FN6853-104
Nike

Nike Repel Trail

Kód položky : FN6853-104
Ať už si jdeš rychle zaběhat v lese nebo se chystáš na delší běh v horách, kousky Nike Trail jsou odolné a přizpůsobivé pro snadnější spojení s okolím, a to i v dynamických podmínkách. Vodoodpudivá úprava téhle bundy ve volném střihu v zemitých barvách ti pomůže zůstat v suchu, i když se klestíš nevyzpytatelným terénem. Když se obloha vyjasní, bundu sbalís do kapsy, která se snadno připne k tvému dalšímu vybavení. Skladný kousek Potřebuješ si odlehčit? Bundu sbalíš do velké kapsy na zip a připneš ji k batohu. Spousta kapes Ve dvou větších kapsách budeš mít důležité věci po ruce a do menší kapsy si můžeš dát klíče a karty. Je z lehké síťoviny a všechny kapsy mají zip, aby ti z nich nic nevypadlo. Další výhody Vodoodpudivá úprava tě ve vlhkém počasí udržuje v suchu. Píšťalka v rukávu zaručí větší bezpečnost. Podrobnosti o produktu 100 % nylon Kapuce se šňůrkami Prát v pračce Dovoz.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

2.719,00
2.719,00
2.719,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Ať už si jdeš rychle zaběhat v lese nebo se chystáš na delší běh v horách, kousky Nike Trail jsou odolné a přizpůsobivé pro snadnější spojení s okolím, a to i v dynamických podmínkách. Vodoodpudivá úprava téhle bundy ve volném střihu v zemitých barvách ti pomůže zůstat v suchu, i když se klestíš nevyzpytatelným terénem. Když se obloha vyjasní, bundu sbalís do kapsy, která se snadno připne k tvému dalšímu vybavení.


Skladný kousek

Potřebuješ si odlehčit? Bundu sbalíš do velké kapsy na zip a připneš ji k batohu.


Spousta kapes

Ve dvou větších kapsách budeš mít důležité věci po ruce a do menší kapsy si můžeš dát klíče a karty. Je z lehké síťoviny a všechny kapsy mají zip, aby ti z nich nic nevypadlo.


Další výhody

Vodoodpudivá úprava tě ve vlhkém počasí udržuje v suchu.
Píšťalka v rukávu zaručí větší bezpečnost.

Podrobnosti o produktu

100 % nylon
Kapuce se šňůrkami
Prát v pračce
Dovoz

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Bundy
Skupina Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Repel Trail
Bundy
Nike Repel Trail