Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Apex
Nike Apex
Nike Apex
Nike Apex
Kód položky : FB5648-100
Nike

Nike Apex

Kód položky : FB5648-100
Užijte si sluníčko a přidejte svému outfitu trochu zábavy s kloboukem Nike Apex. Tento lehký klobouk se snadno nasazuje i sbalí, když ho zrovna nenosíte, a zajistí vám pohodlí, kdykoli vysvitne slunce a na pořadu dne je dobrodružství!Všechny Apex klobouky jsou středně-hluboké a poskytují 360° pokrytí. Je vyroben ze 100% polyesteru..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

679,00
679,00
543,00
Ušetříte: 136,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
543,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 1SIZE Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Užijte si sluníčko a přidejte svému outfitu trochu zábavy s kloboukem Nike Apex. Tento lehký klobouk se snadno nasazuje i sbalí, když ho zrovna nenosíte, a zajistí vám pohodlí, kdykoli vysvitne slunce a na pořadu dne je dobrodružství!
Všechny Apex klobouky jsou středně-hluboké a poskytují 360° pokrytí. Je vyroben ze 100% polyesteru.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Čepice
Kategorie Oblečení
Pohlaví Unisex
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Apex
Čepice
Nike Apex