sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
adidas Tiro League
adidas Tiro League
adidas Tiro League
adidas Tiro League
adidas Tiro League
adidas Tiro League
Kód položky : IQ4040
adidas

adidas Tiro League

Kód položky : IQ4040
Kód výrobce: KNR91
Chrániče holení adidas Tiro League jsou vyrobeny pro hráče, kteří hrají celým svým srdcem..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

619,00
619,00
619,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Chrániče holení adidas Tiro League jsou vyrobeny pro hráče, kteří hrají celým svým srdcem.

Tyto pružné chrániče jsou navrženy tak, aby se snadno nasadily do kompresních návleků a zajistily pohodlné nošení, takže si můžete naplno užívat svou oblíbenou hru. Tvarované polstrování EVA na zadní straně chrániče pomáhá tlumit nárazy a zajišťuje, že můžete bez obav vykonávat své oblíbené sportovní aktivity. Tyto chrániče jsou vyrobeny z minimálně 20 % recyklovaného obsahu, což představuje snahu o minimalizaci dopadu výroby na životní prostředí. Tím se snižuje potřeba nových surovin a podporuje se udržitelný přístup k výrobě sportovního vybavení. Nasaďte si tyto pružné chrániče a nechte je pracovat pro vaše pohodlí a bezpečnost při hře. S ohledem na životní prostředí můžete být ještě spokojenější, že podporujete ekologicky odpovědné výrobky.

Specifikace:

 • Chrániče holení
 • Skořepina: 100% vstřikovaná pryskyřice
 • Tvarovaná EVA stélka
 • Zahrnuje kompresní pouzdro
 • Obsahuje alespoň 20 % recyklovaného obsahu

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Chrániče
  Skupina Doplňky
  Pohlaví Unisex
  Sport Fotbal
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Performance

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů
  adidas Tiro League
  Chrániče
  adidas Tiro League