sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Charge
Kód položky : DX4610-101
Nike

Nike Charge

Kód položky : DX4610-101
Udržujte hru zábavnou, ale bezpečnou. Tento design má pevnou skořepinu pro nízko profilové krytí a pěnovou zadní část pro pohodlí. Doporučeno ruční praní.Materiál: 43 % polypropylen (PP)/33 % etylen vinylacetát (EVA)/17 % polyester/7 % guma..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

569,00
569,00
455,00
Ušetříte: 114,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
455,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S S
  • M M
  • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Udržujte hru zábavnou, ale bezpečnou. Tento design má pevnou skořepinu pro nízko profilové krytí a pěnovou zadní část pro pohodlí. Doporučeno ruční praní.
Materiál: 43 % polypropylen (PP)/33 % etylen vinylacetát (EVA)/17 % polyester/7 % guma.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Chrániče
Skupina Doplňky
Pohlaví Děti
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Pro teenagery

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Charge
Chrániče
Nike Charge