Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Mercurial Lite
Kód položky : DN3611-675
Nike

Nike Mercurial Lite

Kód položky : DN3611-675
Pohodlně odpružené chrániče holení Nike Mercurial Lite vás ochrání, aniž by vás zpomalovaly. Ultratenký dizajn kombinuje měkkou pěnu a odolnou vrstvu(skořepinu) pro zmírnění nárazů na hřišti.Elastické rukávy pomáhají chrániče udržet na místě a využívají technologii Dri-FIT pro odvod potu. Doporučeno ruční praní. Certifikováno NOCSAE.Rukávy: 65 % polyester/19 % guma/16 % spandex. Skořepina: 72 % resin/28 % EVA..
799,00
799,00
799,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Pohodlně odpružené chrániče holení Nike Mercurial Lite vás ochrání, aniž by vás zpomalovaly. Ultratenký dizajn kombinuje měkkou pěnu a odolnou vrstvu(skořepinu) pro zmírnění nárazů na hřišti.
Elastické rukávy pomáhají chrániče udržet na místě a využívají technologii Dri-FIT pro odvod potu. Doporučeno ruční praní. Certifikováno NOCSAE.
Rukávy: 65 % polyester/19 % guma/16 % spandex. Skořepina: 72 % resin/28 % EVA.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Chrániče
Kategorie Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Mercurial Lite
Chrániče
Nike Mercurial Lite