sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web

Corner Nike

Značka, kterou milujete, když tvrdě trénujete, odpočíváte nebo si užíváte! Nike vám připomíná, jak důležité je, aby každý váš pohyb měl adekvátní podporu. Vyberte si pohodlí a funkčnost pro každou příležitost – prohlédněte si nabídku Nike a vybavte se na všechny aktivity.

 

LIFESTYLE
Aktuální řada modelů Nike Lifestyle má vše, co očekáváte od uvolněného sportovního stylu – pohodlné boty, oblečení v moderních střizích, barvách a vzorech i doplňky, které posunou jakoukoli kombinaci na další úroveň.

BĚH

Pokud hledáte závodní vybavení, kde neexistují žádné překážky k dosažení nových rekordů, běžecká kolekce Nike je pro vás tou správnou volbou.

Podívejte se na boty, oblečení a vybavení a vyberte si modely, které vám poskytnou tu nejlepší podporu bez ohledu na pronaci a počet ujetých kilometrů.

TRÉNINK

Udržujte svou formu na nejvyšší úrovni!

Podívejte se na tréninkovou kolekci Nike, která se vám bude líbit. Všechny modely si nyní můžete objednat v našem e-shopu.

Připravte se na dosud nejlepší běžecký zážitek. Nové #Nike ZoomX Infinity Run FK 3 s pěnou ZoomX přinášejí neuvěřitelné pohodlí pro váš nejlepší výkon.