Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Kód položky : DB0488-512
Nike

Nike Nike

Kód položky : DB0488-512
Právě jste narazily na stylovou ledvinku Nike Heritage, do které uložíte drobné nezbytnosti, které se vám nevejdou do kapes. Vnitřní úložná kapsa na zip pomáhá udržet pořádek a snadno uchopitelné věci. Navíc je vyrobens z nejméně 65 % z recyklovaného polyesteru, který je lehký a odolný.Nastavitelný popruh vám umožní přizpůsobit si střih podle vašich preferencí.Rozměry: Délka 11" x šířka 3" x výška 5".Materiál: 59 % nylon/41 % polyester. Podšívka: 100% polyester..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

629,00
499,00
499,00
Ušetříte: 130,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
440,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • MISC Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Právě jste narazily na stylovou ledvinku Nike Heritage, do které uložíte drobné nezbytnosti, které se vám nevejdou do kapes. Vnitřní úložná kapsa na zip pomáhá udržet pořádek a snadno uchopitelné věci. Navíc je vyrobens z nejméně 65 % z recyklovaného polyesteru, který je lehký a odolný.
Nastavitelný popruh vám umožní přizpůsobit si střih podle vašich preferencí.
Rozměry: Délka 11" x šířka 3" x výška 5".
Materiál: 59 % nylon/41 % polyester. Podšívka: 100% polyester.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Crossbody, ledvinky
Kategorie Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Nike
Crossbody, ledvinky
Nike Nike