sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Nike Nike
Kód položky : FN1360-010
Nike

Nike Nike

Kód položky : FN1360-010
Náš milovaný Boxy prošel magickým portálem a stal se kouzelníkem sportu. Teď zanechal stopu svých nových schopností na téhle praktické tašce. Má dostatek místa na všechny kouzelnické vybavení, takže si do ní snadno uložíš věci na trénink, taneční lekce nebo do parku. A díky stahovací šňůrce se ke všemu snadno dostaneš. Podrobnosti o produktu Délka 45,5 cm x šířka 35,5 cm 100 % polyester Čistit ručně Dovoz.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

449,00
449,00
449,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • MISC Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Náš milovaný Boxy prošel magickým portálem a stal se kouzelníkem sportu. Teď zanechal stopu svých nových schopností na téhle praktické tašce. Má dostatek místa na všechny kouzelnické vybavení, takže si do ní snadno uložíš věci na trénink, taneční lekce nebo do parku. A díky stahovací šňůrce se ke všemu snadno dostaneš.


Podrobnosti o produktu

Délka 45,5 cm x šířka 35,5 cm
100 % polyester
Čistit ručně
Dovoz

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Gymsacky
Skupina Doplňky
Pohlaví Děti
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Nike
Gymsacky
Nike Nike