Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

adidas TIRO24 TRPNT SY
Kód položky : JE1989
adidas

adidas TIRO24 TRPNT SY

Kód položky : JE1989
Kód výrobce: HAS87
V těchto juniorských sportovních kalhotách adidas zvládneš i náročný trénink. Jsou vyrobené z odolného úpletu a mají minimalistický přiléhavý střih, který ti dopřeje ničím nerušené pohodlí i při intenzivním tréninku. Savá technologie AEROREADY udrží nohy v suchu, aby tě při hře nic rozptylovalo. Do kapes na zip si můžeš uložit drobné nezbytnosti, takže se budeš moci plně soustředit na hru.Tento produkt je vyrobený ze 100 % recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů..
1.099,00
1.099,00
1.099,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 116 5-6r.
  • 128 7-8r.
  • 140 9-10r.
  • 152 11-12r.
  • 164 13-14r.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

V těchto juniorských sportovních kalhotách adidas zvládneš i náročný trénink. Jsou vyrobené z odolného úpletu a mají minimalistický přiléhavý střih, který ti dopřeje ničím nerušené pohodlí i při intenzivním tréninku. Savá technologie AEROREADY udrží nohy v suchu, aby tě při hře nic rozptylovalo. Do kapes na zip si můžeš uložit drobné nezbytnosti, takže se budeš moci plně soustředit na hru.

Tento produkt je vyrobený ze 100 % recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kalhoty a tepláky
Kategorie Oblečení
Pohlaví Děti
Sport Fotbal
Značky adidas
Věk Pro teenagery
Sbírka Performance

adidas

Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

adidas TIRO24 TRPNT SY
Kalhoty a tepláky
adidas TIRO24 TRPNT SY