Prohledejte web
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
adidas X Crazifast
Kód položky : IG0618
adidas

adidas X Crazifast

Kód položky : IG0618
Kód výrobce: MCI51
adidas X Crazyfast jsou pánské fotbalové kopačky určené pro fotbal na přírodní a umělé trávě..
1.499,00
1.499,00
1.499,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

adidas X Crazyfast jsou pánské fotbalové kopačky určené pro fotbal na přírodní a umělé trávě.

Vyzkoušejte nekompromisní sílu čisté rychlosti s těmito revolučními kopačkami, které během okamžiku změní vaši hru. Obránci s vámi nebudou mít šanci držet krok, když si obujete tyto lehké kopačky, které nesou název adidas X Crazifast. Svršek těchto kopaček je vyroben z prodyšného textilního materiálu, který vám poskytne neuvěřitelný pocit lehkosti a pohodlí. Zpevňující vrstvy jsou přesně umístěny pouze tam, kde je to potřeba, což znamená, že vaše nohy zůstanou podepřené, aniž by ztratily rychlost. Inovativní límec adidas Primeknit dodává další úroveň pohodlí a pevně podpírá chodidlo, takže se můžete pohybovat s maximální volností a jistotou. Ať už jste na hřišti nebo na ulici, tyto kopačky vám poskytnou bezkonkurenční kombinaci stylu a výkonu. Tyto kopačky si zamilujete ještě více, když zjistíte, že obsahují minimálně 20 % recyklovaných materiálů. Společnost Adidas se zavázala chránit životní prostředí a opětovným využitím stávajících materiálů pomáhá snižovat množství odpadu a snižovat naši závislost na omezených zdrojích. Vaše volba znamená nejen rychlost na hřišti, ale také udržitelný přístup k módnímu průmyslu. Připravte se na revoluci ve světě sportovní obuvi!

Specifikace:

 • Pánské fotbalové kopačky
 • Šněrování
 • Textilní svršek
 • Středová vrstva Eva
 • Určeno pro hru na přírodní a umělé trávě

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Kopačky
  Skupina Obuv
  Pohlaví Unisex
  Sport Fotbal
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Performance

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  adidas X Crazifast
  Kopačky
  adidas X Crazifast