25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
adidas Predator 24
Kód položky : IG7748
adidas

adidas Predator 24

Kód položky : IG7748
Kód výrobce: MDK20
Dětské unisexové kopačky adidas Predator 24 poskytují spolehlivý a pevný pocit a udržují nohy stabilní při odvážných pohybech..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.699,00
1.699,00
1.699,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 3 35.5 22
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Dětské unisexové kopačky adidas Predator 24 poskytují spolehlivý a pevný pocit a udržují nohy stabilní při odvážných pohybech.

Připravte se ovládnout hřiště v těchto zbrusu nových, revolučních kopačkách adidas Predator 24. Tyto kopačky jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili jako doma. Díky jejich výkonným kolíčkům získáte maximální trakci na pevném podkladu a stanete se na hřišti nezastavitelnými. Tyto dětské kopačky jsou pokryty 3D texturou Hybridfeel a na vnitřní straně mají přilnavý žebrovaný povrch StrikeScale, což je kombinace jako stvořená pro přesné střely na branku. Podrážka Controlplate 2.0 zajišťuje stabilitu při změně směru a střílení branek na pevném podkladu. Každý krok v těchto kopačkách je navržen tak, aby ti poskytl maximální kontrolu a pohodlí během hry. Navíc tento výrobek obsahuje minimálně 20 % recyklovaných materiálů. Použitím recyklovaných materiálů přispíváme ke snahám o snížení plastového odpadu a usilujeme o udržitelnější přístup k výrobě obuvi. Připravte se na revoluci na fotbalovém hřišti s kopačkami adidas Predator 24, které jsou víc než jen obuv - jsou klíčem k vašemu špičkovému výkonu.

Specifikace:

 • Unisex dětské fotbalové boty
 • podešev Controlplate 2.0 pro hraní na pevný povrch - suchá, přírodní tráva
 • tkaničky
 • textura Hybridfeel na horní části
 • žebrované prvky StrikeScale
 • logo adidas na boku
 • vyrobeno z minimálně 20 % recyklovaných materiálů

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Kopačky
  Skupina Obuv
  Pohlaví Děti
  Sport Fotbal
  Značky adidas
  Věk Malé děti (4-10 let)
  Sbírka Performance

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů
  adidas Predator 24
  Kopačky
  adidas Predator 24