sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Nike Phantom GX 2 Elite
Kód položky : FJ2559-100
Nike

Nike Phantom GX 2 Elite

Kód položky : FJ2559-100
Jste posedlí zdokonalováním své hry? Tohle jsme připravili právě pro vás. Uprostřed bouře, kdy všude kolem vás víří chaos, jste díky své nevšední kombinaci chytrosti a ladnosti při zpracování míče v klidu našli poslední třetinu hřiště. Jděte dokončit práci v modelu Phantom GX 2 Elite. Kopačky Elite jsou navrženy pro vás a největší světové hvězdy, abychom vám poskytli kvalitu na vysoké úrovni, jelikož od sebe a své obuvi vyžadujete dokonalost.Trakční vzorek Nike Cyclone 360 vám umožní provádět rychlé a jisté pohyby, takže můžete kličkovat s rychlostí a zároveň se cítit plně bezpečně i při zvýšené intenzitě hry.Asymetrické šněrování nabízí širokou dotykovou plochu při driblování, přihrávkách a skórování. Přemístěný vzorek šněrování umožňuje větší nastavitelnost střední části chodidla, aby se přizpůsobil hráčům s plošší nebo vyšší klenbou. Materiál Flyknit zajišťuje přiléhavost a tvar, který poskytuje pohodlí kolem límce. Jsou vhodné pro použití na mírně vlhkých hřištích s krátkou trávou..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

6.429,00
6.429,00
6.429,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 8 41 26
  • 10.5 44.5 28.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Jste posedlí zdokonalováním své hry? Tohle jsme připravili právě pro vás. Uprostřed bouře, kdy všude kolem vás víří chaos, jste díky své nevšední kombinaci chytrosti a ladnosti při zpracování míče v klidu našli poslední třetinu hřiště. Jděte dokončit práci v modelu Phantom GX 2 Elite. Kopačky Elite jsou navrženy pro vás a největší světové hvězdy, abychom vám poskytli kvalitu na vysoké úrovni, jelikož od sebe a své obuvi vyžadujete dokonalost.
Trakční vzorek Nike Cyclone 360 vám umožní provádět rychlé a jisté pohyby, takže můžete kličkovat s rychlostí a zároveň se cítit plně bezpečně i při zvýšené intenzitě hry.
Asymetrické šněrování nabízí širokou dotykovou plochu při driblování, přihrávkách a skórování. Přemístěný vzorek šněrování umožňuje větší nastavitelnost střední části chodidla, aby se přizpůsobil hráčům s plošší nebo vyšší klenbou. Materiál Flyknit zajišťuje přiléhavost a tvar, který poskytuje pohodlí kolem límce. Jsou vhodné pro použití na mírně vlhkých hřištích s krátkou trávou.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kopačky
Skupina Obuv
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Phantom GX 2 Elite
Kopačky
Nike Phantom GX 2 Elite