sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Nike Tiempo Legend 10 Club
Kód položky : DV4344-700
Nike

Nike Tiempo Legend 10 Club

Kód položky : DV4344-700
Ani legendy se nepřestávají vyvíjet. Ať začínáš, nebo hraješ jen pro zábavu, tahle nejnovější verze kopaček Club tě dostane na hřiště a nezná kompromisy v kvalitě. Svršek ze syntetické kůže se přizpůsobí chodidlu a příliš se neroztahuje, takže máš lepší kontrolu nad míčem. Legend 10 je lehčí a elegantnější než zatím všechny ostatní modely Tiempo, a proto se hodí pro hráče na každé pozici na hřišti, ať už přesně posíláš přihrávku za obranu, nebo se vracíš ve snaze zastavit soupeřův únik. Zesílený kontakt s míčem Tvarovaná syntetická kůže napodobuje prošívané provedení a zlepšuje kontakt s míčem. Střih, který přirozeně padne Syntetická kůže se přizpůsobí chodidlu, takže máš lepší kontrolu nad míčem a při zápase budeš v pohodlí. Trakce na hřišti Podrážka kombinuje kuželové kolíky na patě a tím zajišťuje optimální přilnavost a stabilitu při zastavení a změnách směru za jakýchkoli podmínek. Podrobnosti o produktu Pro použití na přírodních a syntetických površích Polstrovaná stélka.

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.359,00
1.359,00
1.359,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 6 38.5 24
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Ani legendy se nepřestávají vyvíjet. Ať začínáš, nebo hraješ jen pro zábavu, tahle nejnovější verze kopaček Club tě dostane na hřiště a nezná kompromisy v kvalitě. Svršek ze syntetické kůže se přizpůsobí chodidlu a příliš se neroztahuje, takže máš lepší kontrolu nad míčem. Legend 10 je lehčí a elegantnější než zatím všechny ostatní modely Tiempo, a proto se hodí pro hráče na každé pozici na hřišti, ať už přesně posíláš přihrávku za obranu, nebo se vracíš ve snaze zastavit soupeřův únik.


Zesílený kontakt s míčem

Tvarovaná syntetická kůže napodobuje prošívané provedení a zlepšuje kontakt s míčem.


Střih, který přirozeně padne

Syntetická kůže se přizpůsobí chodidlu, takže máš lepší kontrolu nad míčem a při zápase budeš v pohodlí.


Trakce na hřišti

Podrážka kombinuje kuželové kolíky na patě a tím zajišťuje optimální přilnavost a stabilitu při zastavení a změnách směru za jakýchkoli podmínek.


Podrobnosti o produktu

Pro použití na přírodních a syntetických površích
Polstrovaná stélka

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kopačky
Skupina Obuv
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Tiempo Legend 10 Club
Kopačky
Nike Tiempo Legend 10 Club