Prohledejte web
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Kód položky : DJ5958-700
Nike

Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club

Kód položky : DJ5958-700
Naučte se všechny kličky a triky a využijte je v příštím zápase s kopačkami Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club. Jsou vyrobeny pro různé povrchy od umělých až po skutečné travnaté hřiště a mají přilnavost, kterou potřebujete k pohybu a běhu po hřišti. Odolná konstrukce je navržena tak, aby vydržela každý trénink a každou minutu v den zápasu.Rychloupínací klec je vyrobena z tenkého, ale pevného materiálu, který upevňuje nohu k platformě, aniž by přidával další váhu. Svršek ze syntetické kůže má drobné texturované detaily, které zajišťují lepší přilnavost a kontrolu míče při driblování v rychlosti.Plastové desky s tvarovanými hroty jsou navrženy tak, aby fungovaly na skutečné trávě i na umělých travnatých hřištích. Jsou univerzální pro sportovce, kteří musí přecházet mezi povrchy.Pohodlná podšívka obepíná nohu a zajišťuje přirozený, těsný pocit. Jsou vhodné pro použití na kratších, syntetických površích..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Uložit do seznamu přání

Naučte se všechny kličky a triky a využijte je v příštím zápase s kopačkami Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club. Jsou vyrobeny pro různé povrchy od umělých až po skutečné travnaté hřiště a mají přilnavost, kterou potřebujete k pohybu a běhu po hřišti. Odolná konstrukce je navržena tak, aby vydržela každý trénink a každou minutu v den zápasu.
Rychloupínací klec je vyrobena z tenkého, ale pevného materiálu, který upevňuje nohu k platformě, aniž by přidával další váhu. Svršek ze syntetické kůže má drobné texturované detaily, které zajišťují lepší přilnavost a kontrolu míče při driblování v rychlosti.
Plastové desky s tvarovanými hroty jsou navrženy tak, aby fungovaly na skutečné trávě i na umělých travnatých hřištích. Jsou univerzální pro sportovce, kteří musí přecházet mezi povrchy.
Pohodlná podšívka obepíná nohu a zajišťuje přirozený, těsný pocit. Jsou vhodné pro použití na kratších, syntetických površích.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kopačky
Skupina Obuv
Pohlaví Děti
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club
Kopačky
Nike Jr. Mercurial Vapor 15 Club