-20 % na vybrané produkty jen dnes

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Kód položky : DV4328-601
Nike

Nike Tiempo Legend 10 Elite

Kód položky : DV4328-601
Shrnutí produktu:Dokonce i legendy si najdou způsob, jak se vyvíjet. Nejnovější model těchto kopaček Elite má zcela novou umělou kůži FlyTouch Plus. Ta je měkčí než přírodní kůže, přizpůsobí se lépe tvé noze a spolupracuje s technologií All Conditions Control (přilnavá textura i za mokra), takže můžeš diktovat tempo hry. Model Legend 10 je lehčí a elegantnější než všechny dosavadní modely Tiempo a hodí se na jakoukoli pozici na hřišti, ať už posíláš přesnou přihrávku skrz obranu, nebo sleduješ, jak zastavit únik.Vlastnosti produktu: Tělo Tendembo je vybaveno speciálním systémem, který je vhodný pro všechny hráče.Vidíte ty mikrotečky na svršku? Zesilují dotykové zóny pro střelbu, driblink a přihrávky. Vytvářejí elegantnější vzhled a zároveň odstraňují dodatečné polstrování. A co víc, neobětují kontrolu nad míčem, po které na hřišti toužíš. Ubrali jsme z pěnového postrování z modelu Tiempo 9, takže se vaše noha může dostat ještě blíž k míči, když ho máte pod kontrolou. Místo toho jsme vytvarovali linie kopačky. Technologie All Conditions Control (ACC) dodává kopačkám přilnavou strukturu za sucha i za mokra.Upravená kůže FlyTouch Plus je neuvěřitelně měkká. Pomáhá kopačce přizpůsobit se vaší noze a zajistit pohodlí, aniž by se materiál nadměrně namáhal. Úplet Flyknit kolem kotníku poskytuje bezpečný pocit při nošení.Deska kombinuje kuželovité hroty v patě pro optimální trakci a stabilitu při brzdění a změně směru, prostě to pravé za jakýchkoli podmínek.Podrobnosti o produktu: Zesílený dotek.Přirozený, přizpůsobivý střih.Trakce pro terén - Vhodný do terénu, který se vyznačuje vysokou odolností proti pádu.Pro použití na mírně vlhkých polích s krátkou trávou.Polstrovaná stélka..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

6.219,00
4.979,00
3.983,00
Ušetříte: 2.236,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
4.975,00 (-20%)
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Shrnutí produktu:
Dokonce i legendy si najdou způsob, jak se vyvíjet. Nejnovější model těchto kopaček Elite má zcela novou umělou kůži FlyTouch Plus. Ta je měkčí než přírodní kůže, přizpůsobí se lépe tvé noze a spolupracuje s technologií All Conditions Control (přilnavá textura i za mokra), takže můžeš diktovat tempo hry. Model Legend 10 je lehčí a elegantnější než všechny dosavadní modely Tiempo a hodí se na jakoukoli pozici na hřišti, ať už posíláš přesnou přihrávku skrz obranu, nebo sleduješ, jak zastavit únik.
Vlastnosti produktu: Tělo Tendembo je vybaveno speciálním systémem, který je vhodný pro všechny hráče.
Vidíte ty mikrotečky na svršku? Zesilují dotykové zóny pro střelbu, driblink a přihrávky. Vytvářejí elegantnější vzhled a zároveň odstraňují dodatečné polstrování. A co víc, neobětují kontrolu nad míčem, po které na hřišti toužíš. Ubrali jsme z pěnového postrování z modelu Tiempo 9, takže se vaše noha může dostat ještě blíž k míči, když ho máte pod kontrolou. Místo toho jsme vytvarovali linie kopačky. Technologie All Conditions Control (ACC) dodává kopačkám přilnavou strukturu za sucha i za mokra.
Upravená kůže FlyTouch Plus je neuvěřitelně měkká. Pomáhá kopačce přizpůsobit se vaší noze a zajistit pohodlí, aniž by se materiál nadměrně namáhal. Úplet Flyknit kolem kotníku poskytuje bezpečný pocit při nošení.
Deska kombinuje kuželovité hroty v patě pro optimální trakci a stabilitu při brzdění a změně směru, prostě to pravé za jakýchkoli podmínek.
Podrobnosti o produktu:
Zesílený dotek.
Přirozený, přizpůsobivý střih.
Trakce pro terén - Vhodný do terénu, který se vyznačuje vysokou odolností proti pádu.
Pro použití na mírně vlhkých polích s krátkou trávou.
Polstrovaná stélka.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kopačky
Kategorie Obuv
Pohlaví Muži
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Tiempo Legend 10 Elite
Kopačky
Nike Tiempo Legend 10 Elite