-20 % na nezlevněné a -10 % na již zlevněné

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Nike Phantom Luna 2 Elite
Kód položky : FJ2572-600
Nike

Nike Phantom Luna 2 Elite

Kód položky : FJ2572-600
Jste posedlí zdokonalováním své hry? Tohle jsme připravili právě pro vás. Uprostřed bouře, kdy všude kolem vás víří chaos, jste díky své nevšední kombinaci chytrosti a ladnosti při zpracování míče v klidu našli poslední třetinu hřiště. Jděte dokončit práci v modelu Phantom Luna 2 Elite. Revoluční materiál Nike Gripknit pokrývá úderovou část kopačky, zatímco trakce Nike Cyclone 360 pomáhá usměrňovat vaši neobvyklou obratnost. Kopačky Elite jsou navrženy pro vás a největší světové hvězdy, abychom vám poskytli kvalitu na vysoké úrovni, jelikož od sebe a své obuvi vyžadujete dokonalost.Nike Gripknit je přilnavý materiál, který poskytuje jedinečný kontakt s míčem. Pokrývá úderovou plochu kopačky a táhne se od palce až po tkaničky k malíčku. Mikro tvarovací textura spolupracuje s úpletem Gripknit a pomáhá se tvarovat podle vaší nohy pro ještě lepší a efektivnější střely.Trakční vzorek Nike Cyclone 360 vám umožní provádět rychlé a jisté pohyby, takže můžete kličkovat s rychlostí a zároveň se cítit plně bezpečně i při zvýšené intenzitě hry.Asymetrické šněrování nabízí širokou dotykovou plochu při driblování, přihrávkách a skórování. Přemístěný vzorek šněrování umožňuje větší nastavitelnost střední části chodidla, aby se přizpůsobily hráčům s plošší nebo vyšší klenbou. Asymetrický materiál Flyknit zajišťuje pevnost a tvar kolem kotníku. Jemná žebra v manžetě umožňují kontakt s míčem výše v kotníku při chytání či přihrávkách. Jsou vhodné pro použití na mírně vlhkých hřištích s krátkou trávou..
7.029,00
4.919,00
4.919,00
Ušetříte: 2.110,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
3.443,00
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 11.5 45.5 29.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Jste posedlí zdokonalováním své hry? Tohle jsme připravili právě pro vás. Uprostřed bouře, kdy všude kolem vás víří chaos, jste díky své nevšední kombinaci chytrosti a ladnosti při zpracování míče v klidu našli poslední třetinu hřiště. Jděte dokončit práci v modelu Phantom Luna 2 Elite. Revoluční materiál Nike Gripknit pokrývá úderovou část kopačky, zatímco trakce Nike Cyclone 360 pomáhá usměrňovat vaši neobvyklou obratnost. Kopačky Elite jsou navrženy pro vás a největší světové hvězdy, abychom vám poskytli kvalitu na vysoké úrovni, jelikož od sebe a své obuvi vyžadujete dokonalost.
Nike Gripknit je přilnavý materiál, který poskytuje jedinečný kontakt s míčem. Pokrývá úderovou plochu kopačky a táhne se od palce až po tkaničky k malíčku. Mikro tvarovací textura spolupracuje s úpletem Gripknit a pomáhá se tvarovat podle vaší nohy pro ještě lepší a efektivnější střely.
Trakční vzorek Nike Cyclone 360 vám umožní provádět rychlé a jisté pohyby, takže můžete kličkovat s rychlostí a zároveň se cítit plně bezpečně i při zvýšené intenzitě hry.
Asymetrické šněrování nabízí širokou dotykovou plochu při driblování, přihrávkách a skórování. Přemístěný vzorek šněrování umožňuje větší nastavitelnost střední části chodidla, aby se přizpůsobily hráčům s plošší nebo vyšší klenbou. Asymetrický materiál Flyknit zajišťuje pevnost a tvar kolem kotníku. Jemná žebra v manžetě umožňují kontakt s míčem výše v kotníku při chytání či přihrávkách. Jsou vhodné pro použití na mírně vlhkých hřištích s krátkou trávou.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kopačky
Kategorie Obuv
Pohlaví Muži
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Phantom Luna 2 Elite
Kopačky
Nike Phantom Luna 2 Elite