Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Dri-FIT Club
Nike Dri-FIT Club
Nike Dri-FIT Club
Nike Dri-FIT Club
Kód položky : FB5372-077
Nike

Nike Dri-FIT Club

Kód položky : FB5372-077
Dopřejte svému stylu tuto středně hlubokou, nestrukturovanou čepici Club. Její zakřivený štít a kovové Swoosh logo dodávají čistý, nerušivý dojem. Nike Dri-FIT technologie odvádí pot od pokožky a zajišťuje tak rychlejší odpařování, díky kterému zůstanete v suchu a pohodlí během teplých slunečných dnů.Má nastavitelné zapínání a díky 100 % polyesteru je pohodlná, lehká a hladká na omak. Doporučeno ruční praní..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

629,00
629,00
629,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • S/M S/M
  • M/L M/L
  • L/XL L/XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Dopřejte svému stylu tuto středně hlubokou, nestrukturovanou čepici Club. Její zakřivený štít a kovové Swoosh logo dodávají čistý, nerušivý dojem. Nike Dri-FIT technologie odvádí pot od pokožky a zajišťuje tak rychlejší odpařování, díky kterému zůstanete v suchu a pohodlí během teplých slunečných dnů.
Má nastavitelné zapínání a díky 100 % polyesteru je pohodlná, lehká a hladká na omak. Doporučeno ruční praní.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Kšiltovky
Kategorie Oblečení
Pohlaví Unisex
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Dri-FIT Club
Kšiltovky
Nike Dri-FIT Club