Prohledejte web
Nike Legíny One
Nike Legíny One
Nike Legíny One
Nike Legíny One
Nike Legíny One
Nike Legíny One
Kód položky : DV9020-010
Nike

Nike Legíny One

Kód položky : DV9020-010
Legíny Nike One s vysokým pasem jsou připraveny na cokoli, ať už jdete na trénink nebo jen odpočíváte. Neuvěřitelně pohodlný design odvádí pot a pomáhá vám zůstat v suchu. Díky dostatečně silné tkanině, která vás zakryje, můžete zůstat stále sebevědomí.Elastická tkanina s technologií Dri-FIT odvádí pot od pokožky pro rychlejší odpařování, abyste zůstali v suchu a pohodlí. Neprůsvitná tkanina prošla testem dřepů, aby vás udržela zakryté. Boky jsou bezešvé a pas je tvarovaný do V na zadní straně, což vytváří plynulou siluetu.Konstrukce obsahuje 2 skryté kapsy v pase s vysokým střihem, které vám pomohou být připraveni na cokoli, co během dne řešíte. Kapsa na zadní straně je dostatečně velká, aby se do ní vešel třeba telefon. Tyto šortky lze prát v pračce.Materiál: 78-79 % polyester/21-22 % spandex. Síťovina: 81% polyester/19% spandex.Procentuální podíl materiálu se může lišit. Skutečný obsah zkontrolujte na štítku..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

1.239,00
1.239,00
1.239,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Legíny Nike One s vysokým pasem jsou připraveny na cokoli, ať už jdete na trénink nebo jen odpočíváte. Neuvěřitelně pohodlný design odvádí pot a pomáhá vám zůstat v suchu. Díky dostatečně silné tkanině, která vás zakryje, můžete zůstat stále sebevědomí.
Elastická tkanina s technologií Dri-FIT odvádí pot od pokožky pro rychlejší odpařování, abyste zůstali v suchu a pohodlí. Neprůsvitná tkanina prošla testem dřepů, aby vás udržela zakryté. Boky jsou bezešvé a pas je tvarovaný do V na zadní straně, což vytváří plynulou siluetu.
Konstrukce obsahuje 2 skryté kapsy v pase s vysokým střihem, které vám pomohou být připraveni na cokoli, co během dne řešíte. Kapsa na zadní straně je dostatečně velká, aby se do ní vešel třeba telefon. Tyto šortky lze prát v pračce.
Materiál: 78-79 % polyester/21-22 % spandex. Síťovina: 81% polyester/19% spandex.
Procentuální podíl materiálu se může lišit. Skutečný obsah zkontrolujte na štítku.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Legíny
Skupina Oblečení
Pohlaví Ženy
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Podobné produkty

Nike Legíny One
Legíny
Nike Legíny One