25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
Kód položky : IK3107
adidas

adidas 3-Stripes

Kód položky : IK3107
Kód výrobce: QDZ23
adidas 3-Stripes jsou pohodlné dětské legíny pro každý den..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

549,00
549,00
549,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 110 4-5r.
 • 116 5-6r.
 • 122 6-7r.
 • 128 7-8r.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

adidas 3-Stripes jsou pohodlné dětské legíny pro každý den.

S těmito dětskými legínami adidas nebudete mít žádné starosti. Jsou navrženy s jednoduchým cílem - sportovat naplno. Ať už to vaše děti myslí se sportem vážně, nebo se jen baví, tyto legíny jim zaručeně zajistí pohodlí díky měkké a pružné bavlně. Náš design je jednoduchý, ale efektivní, takže se vaše ratolesti mohou plně soustředit na své sportovní aktivity. Navíc jsou naše bavlněné výrobky vyrobeny s ohledem na udržitelnost. Podporujeme udržitelné pěstování bavlny, abychom zajistili, že každý kus bude nejen pohodlný, ale také šetrný k životnímu prostředí. S dětskými legínami adidas poskytujeme vašim dětem nejen stylový vzhled, ale také pohodlí, které podporuje jejich aktivní životní styl. Ať už jsou na hřišti, ve škole nebo doma, jsou připraveny na každou sportovní výzvu!

Specifikace:

 • Dětské legíny
 • Slim fit
 • Stretch bavlna
 • logo adidas

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Legíny
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Děti dívky
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Malé děti (4-10 let)
  Sbírka Sportswear

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů
  adidas 3-Stripes
  Legíny
  adidas 3-Stripes