25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Park
Nike Park
Nike Park
Nike Park
Kód položky : DN3607-765
Nike

Nike Park

Kód položky : DN3607-765
Připravte se na skórování s fotbalovým míčem Nike Park. Má odolný povrch s vysoce kontrastní grafikou, navržený pro snadné sledování míče po hřišti.Vlastnosti výrobku: Texturovaný povrch má konzistentní dotek.Odolná konstrukce pomáhá udržet tlak vzduchu a tvar míče.Podrobnosti o výrobku::Dvanáctipanelový design.Materiál: 60% pryž / 15% polyuretan / 13% polyester / 12% EVA.Dovoz..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

569,00
569,00
569,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 4 4 63.5-66
  • 5 5 68-70
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání


Připravte se na skórování s fotbalovým míčem Nike Park. Má odolný povrch s vysoce kontrastní grafikou, navržený pro snadné sledování míče po hřišti.
Vlastnosti výrobku:
Texturovaný povrch má konzistentní dotek.
Odolná konstrukce pomáhá udržet tlak vzduchu a tvar míče.
Podrobnosti o výrobku::
Dvanáctipanelový design.
Materiál: 60% pryž / 15% polyuretan / 13% polyester / 12% EVA.
Dovoz.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Míče
Skupina Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Park
Míče
Nike Park