25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Mercurial Fade
Kód položky : FB2983-102
Nike

Nike Mercurial Fade

Kód položky : FB2983-102
Fotbalový míč Nike Mercurial Fade je připraven na vaše vítězné góly. Jeho 12panelová konstrukce a odolný plášť pomáhají udržovat stálý tvar a trvanlivost pro dlouhotrvající hry.Materiál: 60% guma/15% polyuretan/13% polyester/12% ethylen vinylacetát..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

Slevový -25% kupon na nezlevněné zboží najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkovský styl nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne.

619,00
619,00
619,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 4 4 63.5-66
  • 5 5 68-70
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Fotbalový míč Nike Mercurial Fade je připraven na vaše vítězné góly. Jeho 12panelová konstrukce a odolný plášť pomáhají udržovat stálý tvar a trvanlivost pro dlouhotrvající hry.
Materiál: 60% guma/15% polyuretan/13% polyester/12% ethylen vinylacetát.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Míče
Skupina Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Mercurial Fade
Míče
Nike Mercurial Fade