Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

pro všechny objednávky ZDARMA

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike FFF Academy
Kód položky : DZ7279-450
Nike

Nike FFF Academy

Kód položky : DZ7279-450
Fotbalový míč Nike FFF Academy s inovativními drážkami navrženými pro konzistentní rotaci ve vzduchu vám pomůže střílet góly zápas za zápasem..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

679,00
679,00
679,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 5 5 68-70
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Fotbalový míč Nike FFF Academy s inovativními drážkami navrženými pro konzistentní rotaci ve vzduchu vám pomůže střílet góly zápas za zápasem.

Pro maximální výkon na hřišti není nic důležitějšího než optimální vizuální a technické vlastnosti fotbalového míče. Díky vysoce kontrastní grafice vám náš míč umožní snadno sledovat jeho pohyb na hřišti a pomůže vám lépe se soustředit na hru. Díky inovativní technologii Nike Aerowsculpt jsou naše míče vybaveny tvarovanými drážkami, které účinně ovlivňují proudění vzduchu po povrchu míče. Tím se nejen snižuje odpor vzduchu, ale také se zvyšuje stabilita letu, takže máte větší kontrolu nad každou přihrávkou, střelou nebo driblinkem. Texturovaný plášť míče zajišťuje konzistentní kontakt s nohou při jakékoli manipulaci s míčem. A aby byl míč vždy v optimálním stavu, pomáhá gumový měchýř uvnitř míče udržovat ideální tlak vzduchu a tvar, což zajišťuje dlouhou životnost a konzistentní výkon. S našimi fotbalovými míči si můžete být jisti, že vaše hra bude na nejvyšší úrovni.

Specifikace:

 • Tvarované drážky
 • Technologie Aeroowsculpt
 • Texturované pouzdro
 • Gumový měchýř

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Míče
  Skupina Doplňky
  Pohlaví Unisex
  Sport Fotbal
  Značky Nike
  Věk Dospělí
  Materiál Eco

  Nike

  Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

  Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

  Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

  Prozatím bez komentářů

  Podobné produkty

  Nike FFF Academy
  Míče
  Nike FFF Academy