-20 % na vybrané produkty jen dnes

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Phantom
Nike Phantom
Nike Phantom
Nike Phantom
Kód položky : FN4111-101
Nike

Nike Phantom

Kód položky : FN4111-101
Kličkujte. Střílejte. Přihrávejte. S fotbalovým míčem Nike Phantom můžete hrát a zdokonalovat své dovednosti. Jeho odolný plášť má vysoce kontrastní grafiku, která je dobře viditelná, když běháte po hřišti nebo střílíte míč přímo do branky.Gumový měchýř pomáhá udržovat tlak vzduchu a tvar. Dvanáctipanelová konstrukce zajišťuje přesný let míče.Materiál: 60% guma/15% polyuretan/13% polyester/12% ethylen vinylacetát..
629,00
569,00
455,00
Ušetříte: 174,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
503,00 (-10%)
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 5 5
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Kličkujte. Střílejte. Přihrávejte. S fotbalovým míčem Nike Phantom můžete hrát a zdokonalovat své dovednosti. Jeho odolný plášť má vysoce kontrastní grafiku, která je dobře viditelná, když běháte po hřišti nebo střílíte míč přímo do branky.
Gumový měchýř pomáhá udržovat tlak vzduchu a tvar. Dvanáctipanelová konstrukce zajišťuje přesný let míče.
Materiál: 60% guma/15% polyuretan/13% polyester/12% ethylen vinylacetát.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Míče
Kategorie Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Phantom
Míče
Nike Phantom