Prohledejte web
adidas All Gym
adidas All Gym
adidas All Gym
adidas All Gym
adidas All Gym
adidas All Gym
adidas All Gym
adidas All Gym
Kód položky : IS7104
adidas

adidas All Gym

Kód položky : IS7104
Kód výrobce: KMD84
Mikina adidas All Gym je navržena tak, aby vás chránila během tréninku a poskytovala vám pohodlí a funkčnost..
1.699,00
1.699,00
1.699,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Mikina adidas All Gym je navržena tak, aby vás chránila během tréninku a poskytovala vám pohodlí a funkčnost.

Tato mikina má běžný střih, což znamená, že není ani příliš volná, ani příliš těsná, takže máte úplnou volnost pohybu. Díky technologii AEROREADY je zajištěna regulace vlhkosti, takže zůstanete v suchu a pohodlí po celou dobu tréninku. Díky kapuci a nastavitelné stahovací šňůrce si můžete snadno upravit pokrytí podle svých potřeb. Svrchní vrstvu tak můžete přizpůsobit aktuálním povětrnostním podmínkám nebo osobním preferencím. Důležité je také zmínit, že bavlna mikiny pochází z iniciativy Better Cotton. Tato iniciativa se zavázala k udržitelnému pěstování bavlny a používá model vyváženosti hmotnosti. To znamená, že ačkoli není možné fyzicky vysledovat, jak Better Cotton souvisí s konkrétními výrobky, je součástí dodavatelského řetězce, který podporuje udržitelnost pěstování bavlny. Tím přispívá k odpovědnější výrobě textilu.

Specifikace:

 • Mikiny s kapucí pro trénink
 • Standardní střih
 • Technologie AEROREADY
 • Kapuce s poutkem

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Mikiny
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Unisex
  Sport Trénink
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Performance

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  adidas All Gym
  Mikiny
  adidas All Gym