Prohledejte web
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
adidas Z.N.E.
Kód položky : IM8396
adidas

adidas Z.N.E.

Kód položky : IM8396
Kód výrobce: DTN79
adidas Z.N.E. je unisex mikina pro děti..
1.699,00
1.699,00
1.699,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 128 7-8r.
 • 140 9-10r.
 • 152 11-12r.
 • 164 13-14r.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

adidas Z.N.E. je unisex mikina pro děti.

Je čas si odpočinout, načerpat síly a vrátit se do akce! Naše mikina adidas pro děti byla navržena tak, aby jim poskytla pohodlí a pozitivní energii. Až si tuto mikinu obléknete, nasaďte si sluchátka a vytáhněte kapuci podšitou příjemným bavlněným materiálem. Je to okamžik úplného vypnutí, kdy si můžete plně odpočinout. Silikonový odznak adidas Badge of Sport a prodloužené manžety dodávají této mikině vzhled, který se snoubí s pohodlím. A co víc, nejméně 70 % tohoto výrobku tvoří směs recyklovaných a obnovitelných materiálů. S touto mikinou nejen relaxujete a dobíjíte energii, ale děláte to s ohledem na životní prostředí. Vezměte si tedy mikinu, užijte si klidnou chvilku a buďte připraveni vrátit se do akce plní nové energie a pohodlí.

Specifikace:

 • Mikina pro děti
 • Badge Of Sport logo
 • Kapuce
 • Manžety
 • Bavlněný materiál

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Mikiny
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Děti
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Malé děti (4-10 let)
  Sbírka Sportswear

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Podobné produkty

  adidas Z.N.E.
  Mikiny
  adidas Z.N.E.