-20 % na nezlevněné a -10 % na již zlevněné

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
adidas NEW C HOODIE
Kód položky : HM1870
adidas

adidas NEW C HOODIE

Kód položky : HM1870
Kód výrobce: BZ905
Hledáte něco nového do své sbírky Adicolor?.
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Uložit do seznamu přání

Hledáte něco nového do své sbírky Adicolor?

Seznamte se s touto mikinou adidas. Ikonické tři pruhy nejsou tam, kde je obvykle vidíte - jsou omotané kolem jednoho rukávu jako moderní variace na tradici. Na druhou stranu měkká bavlna? Je stejně příjemná a pohodlná jako vždycky.

Specifikace:

 • Vyrábí se částečně z recyklovaného obsahu, který vzniká z výrobního odpadu, např. z odřezků z řezání, a z odpadu z domácností po spotřebě, aby se zabránilo většímu dopadu výroby primárního obsahu na životní prostředí.

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Mikiny
  Kategorie Oblečení
  Pohlaví Muži
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Originals

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů

  Podobné produkty

  adidas NEW C HOODIE
  Mikiny
  adidas NEW C HOODIE