Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

pro všechny objednávky ZDARMA

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Nike Kawa SE
Kód položky : FJ2872-001
Nike

Nike Kawa SE

Kód položky : FJ2872-001
Vyběhni ven rychle bez obětování pohodlí. Měkká pěnová stélka se postará o to, že pokaždé, když si nazuješ tyhle pantofle ze speciální edice, vklouzneš do nadýchaného pohodlí. Pružné drážky v podrážce podporují přirozený pohyb nohy. Výhody Měkká pěnová stélka tlumí každý tvůj krok. Pěnová podrážka zajišťuje trakci a pružnost..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

869,00
869,00
695,00
Ušetříte: 174,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
695,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 13C 31 19
  • 1Y 32 20
  • 2Y 33.5 21
  • 3Y 35 22
  • 4Y 36 23
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6Y 38.5 24
  • 7Y 40 25
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Vyběhni ven rychle bez obětování pohodlí. Měkká pěnová stélka se postará o to, že pokaždé, když si nazuješ tyhle pantofle ze speciální edice, vklouzneš do nadýchaného pohodlí. Pružné drážky v podrážce podporují přirozený pohyb nohy.


Výhody

Měkká pěnová stélka tlumí každý tvůj krok.
Pěnová podrážka zajišťuje trakci a pružnost.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Pantofle
Skupina Obuv
Pohlaví Děti
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Kawa SE
Pantofle
Nike Kawa SE