Prohledejte web
adidas Impact Luxe
adidas Impact Luxe
adidas Impact Luxe
adidas Impact Luxe
Kód položky : IT6660
adidas

adidas Impact Luxe

Kód položky : IT6660
Kód výrobce: IKV28
adidas Impact Luxe je sportovní tréninková podprsenka..
1.799,00
1.799,00
1.799,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • LAB L A-B
 • MAB M A-B
 • SAB S A-B
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

adidas Impact Luxe je sportovní tréninková podprsenka.

Až přijde čas na cvičení, budete si chtít obléct tuto podprsenku s vysokou podporou, která je navržena pro vysoce intenzivní tréninky, jako je kickbox. Síťované vložky v místech, kde se potíte, optimalizují proudění vzduchu, abyste zůstali v suchu a svěží. Technologie Heat.rdy vám pomůže udržet pohodlí a chlad během intenzivního tréninku a učiní vás nezastavitelnou. Nastavitelné zapínání na zádech a ramínka umožňují individuální přizpůsobení podprsenky, což je důležité pro pohodlí během náročných sportovních aktivit. Podprsenka má neodnímatelné vycpávky, které nabízejí dobrý tvar a oporu, přičemž jsou navrženy s ohledem na potřeby intenzivního cvičení. Tento výrobek je vyroben z řady recyklovaných materiálů, což je jedno z opatření, které pomáhá snižovat množství plastového odpadu a podporovat udržitelnější výrobu. Přispívá tak k udržitelnosti a snižování negativního dopadu na životní prostředí.

Specifikace:

 • Sportovní podprsenka
 • Materiál Adiflex
 • Technologie Heat.rdy
 • Vycpávky
 • Vysoká podpora

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Podprsenky
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Ženy
  Sport Trénink
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Performance

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Podobné produkty

  adidas Impact Luxe
  Podprsenky
  adidas Impact Luxe