sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
adidas Ponožky Running x Adizero – 1 pár
Kód položky : IP3573
adidas

adidas Ponožky Running x Adizero – 1 pár

Kód položky : IP3573
Kód výrobce: KNN44
Pohodlné a zároveň šetrné k naší planetě. Tyto funkční běžecké ponožky ti spolehlivě dopřejí pohodlí i při tom nejnáročnějším tréninku. Jsou vyrobené z prodyšného lehkého materiálu, který maximalizuje proudění vzduchu a udrží tvoje nohy v chladivém suchu. Elastická klenba ti poskytne cílené zpevnění v nejvíce namáhaných místech. Tento produkt obsahuje nejméně 50 % recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů..
429,00
429,00
429,00
Ušetříte: 0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • M 40-42
  • L 43-45
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Pohodlné a zároveň šetrné k naší planetě. Tyto funkční běžecké ponožky ti spolehlivě dopřejí pohodlí i při tom nejnáročnějším tréninku. Jsou vyrobené z prodyšného lehkého materiálu, který maximalizuje proudění vzduchu a udrží tvoje nohy v chladivém suchu. Elastická klenba ti poskytne cílené zpevnění v nejvíce namáhaných místech.

Tento produkt obsahuje nejméně 50 % recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Ponožky
Skupina Doplňky
Pohlaví Unisex
Sport Trénink
Značky adidas
Věk Dospělí
Sbírka Performance

adidas

Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

Prozatím bez komentářů
adidas Ponožky Running x Adizero – 1 pár
Ponožky
adidas Ponožky Running x Adizero – 1 pár