25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
Kód položky : IQ3824
adidas

adidas Own The Run

Kód položky : IQ3824
Pánské běžecké šortky adidas Own The Run jsou navrženy tak, aby ti poskytly maximální pohodlí při překonávání rekordů..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

999,00
999,00
999,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • L 5" L 5"
 • M 5" M 5"
 • S 5" S 5"
 • XL5" XL5"
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Pánské běžecké šortky adidas Own The Run jsou navrženy tak, aby ti poskytly maximální pohodlí při překonávání rekordů.

Připravte se na zahřátí a zvyšte svůj běžecký výkon v těchto běžeckých šortkách adidas, které jsou vyrobeny z materiálu Aeroready, jenž účinně odvádí vlhkost. Do jejich kapes na zip pohodlně uložíte klíče a gely, abyste se mohli plně soustředit na dosahování nových osobních rekordů. Reflexní detaily na šortkách vyniknou za zhoršených světelných podmínek a přispějí k vaší bezpečnosti. Tento produkt je vyroben z nejméně 70 % z recyklovaných materiálů. S ohledem na udržitelnost a snižování množství odpadu jsme se rozhodli znovu použít stávající materiály. Tímto způsobem podporujeme snižování závislosti na omezených zdrojích a snižujeme celkovou ekologickou stopu, kterou naše výrobky zanechávají.

Specifikace:

 • Pánské běžecké šortky
 • Technologie Aeroready
 • Reflexní detaily

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Šortky
  Skupina Oblečení
  Pohlaví Muži
  Sport Běh
  Značky adidas
  Věk Dospělí

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů
  adidas Own The Run
  Šortky
  adidas Own The Run