Prohledejte web
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Nike Gym Club
Kód položky : DR6974-512
Nike

Nike Gym Club

Kód položky : DR6974-512
Ať už je váš cíl jakýkoliv je tato taška dokonalým společníkem. Jednoduchá a elegantní Nike Gym Club Duffel nabízí prostor pro uložení všech nezbytností, aniž by byla příliš objemná jako běžná duffel taška. Hlavní přihrádka s dvojitým zipem nabízí prostor pro boty, oblečení nebo jiné nezbytnosti, zatímco přední kapsa na zip uchová vaše drobnosti uspořádané. Ať už ji budete nosit s odnímatelným a nastavitelným ramenním popruhem, nebo za rukojeť je tato taška snadno uchopitelná.Rozměry: Šířka 20" x hloubka 9".Materiál: 100% polyester..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

Kup 2 označené produkty a ten levnější získáš s 50% slevou. Kód: SLEVA50

 

- nelze kombinovat s jinými promo kódy a kartou S&B

- kód se automaticky uplatní, když jsou v košíku 2 označené produkty

 

1.099,00
1.099,00
1.099,00
Ušetříte: -0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • MISC Univ.
 
Vyberte množství: 1 KS
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Ať už je váš cíl jakýkoliv je tato taška dokonalým společníkem. Jednoduchá a elegantní Nike Gym Club Duffel nabízí prostor pro uložení všech nezbytností, aniž by byla příliš objemná jako běžná duffel taška. Hlavní přihrádka s dvojitým zipem nabízí prostor pro boty, oblečení nebo jiné nezbytnosti, zatímco přední kapsa na zip uchová vaše drobnosti uspořádané. Ať už ji budete nosit s odnímatelným a nastavitelným ramenním popruhem, nebo za rukojeť je tato taška snadno uchopitelná.
Rozměry: Šířka 20" x hloubka 9".
Materiál: 100% polyester.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tašky
Skupina Doplňky
Pohlaví Ženy
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Gym Club
Tašky
Nike Gym Club