Prohledejte web
Nike COURT VISION MID NN
Nike COURT VISION MID NN
Nike COURT VISION MID NN
Nike COURT VISION MID NN
Nike COURT VISION MID NN
Nike COURT VISION MID NN
Kód položky : DN3577-003
Isbn: DN3577-003
Nike

Nike COURT VISION MID NN

Kód položky : DN3577-003
Isbn: DN3577-003
ČERSTVÝ VÍTR NA HŘIŠTI. Líbí se ti klasický basketbalový styl 80.  let, ale chceš udržet zběsilé tempo dnešní hry? Seznam se s botou Nike Court Vision Mid. Klasika vylepšená o nejméně 20 % recyklovaných materiálů. Kůži jsme nahradili recyklovanými a syntetickými materiály, které drží duši původního stylu. Výrazný svršek a prošívané krycí vrstvy zůstávají věrné kořenům. Měkký lem dodává botě eleganci a pohodlí, ať už děláš cokoli. Výhody:Minimálně 20 % hmotnosti tvoří recyklované materiály. Syntetické materiály použité na tomhle designu připomínají ty, které známe z basketbalových bot z poloviny 80.  let. Polstrovaný lem je příjemný a elegantně obepíná nohu. Děrování na špičce a po stranách zvyšuje pohodlí a prodyšnost..

Kup 2 označené produkty a ten levnější získáš s 50% slevou. Kód: SLEVA50

 

- nelze kombinovat s jinými promo kódy a kartou S&B

- kód se automaticky uplatní, když jsou v košíku 2 označené produkty

 

2.299,00
1.299,00
1.299,00
Ušetříte: 1.000,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
1.039,00
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
  • 12.5 47 30.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

ČERSTVÝ VÍTR NA HŘIŠTI.

Líbí se ti klasický basketbalový styl 80.  let, ale chceš udržet zběsilé tempo dnešní hry? Seznam se s botou Nike Court Vision Mid. Klasika vylepšená o nejméně 20 % recyklovaných materiálů. Kůži jsme nahradili recyklovanými a syntetickými materiály, které drží duši původního stylu. Výrazný svršek a prošívané krycí vrstvy zůstávají věrné kořenům. Měkký lem dodává botě eleganci a pohodlí, ať už děláš cokoli.
Výhody:
Minimálně 20 % hmotnosti tvoří recyklované materiály. Syntetické materiály použité na tomhle designu připomínají ty, které známe z basketbalových bot z poloviny 80.  let. Polstrovaný lem je příjemný a elegantně obepíná nohu. Děrování na špičce a po stranách zvyšuje pohodlí a prodyšnost.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Muži
Sport Lifestyle
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike COURT VISION MID NN
Tenisky
Nike COURT VISION MID NN