25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Nike Versair
Kód položky : DZ3547-001
Nike

Nike Versair

Kód položky : DZ3547-001
Co máš dneska v plánu? Nohy? Kardio? Lekci cvičení? V pohotových a pružných botách Versair se můžeš pustit do široké škály cvičení Tahle nízká bota s jednotkou Zoom Air je navržená pro sportovkyně, bez ohledu na to, kam tě tvoje fitness cesta zavede. Pružnost a pohyb Čím větší je pružnost mezipodešve a podrážky, tím je pohyb přirozenější. Jednotku Zoom Air jsme vytvarovali do tvaru podkovy pro větší flexibilitu, zatímco trakční vzorek na podrážce ti pomůže zvládnout vše, co máš při tréninku na programu. Stabilita při cvičení Čím větší je opora boty, tím větší máš stabilitu držení těla. Kombinace vyladěné opory a cíleně umístěného tlumení ti dodá pocit bezpečí na každém kroku. Pevná, tvarovaná výztuha obepínající botu dodává patě oporu a fixuje ji. Nízká výška jednotky Zoom Air tě drží při zemi, zatímco pružné drážky pomáhají posílit stabilitu při bočním pohybu. Tlumení pro tvoje cvičení Čím víc máš tlumení pod chodidlem, tím je cvičení pohodlnější. Tlumení změkčuje nárazy při došlapu. Jednotka Zoom Air v přední části boty dobře reaguje, když je potřeba se pohnout. V kombinaci s pěnovou mezipodešví skvěle při tréninku tlumí. Měkké na dotek Žinylkový materiál na svršku je měkoučký na dotek, ale prodyšný a spolehlivý, i když cvičíš v poslední části intenzivního tréninku..

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

3.459,00
3.459,00
3.459,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 5.5 36 22.5
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9.5 41 26.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání
Co máš dneska v plánu? Nohy? Kardio? Lekci cvičení? V pohotových a pružných botách Versair se můžeš pustit do široké škály cvičení Tahle nízká bota s jednotkou Zoom Air je navržená pro sportovkyně, bez ohledu na to, kam tě tvoje fitness cesta zavede.


Pružnost a pohyb

Čím větší je pružnost mezipodešve a podrážky, tím je pohyb přirozenější. Jednotku Zoom Air jsme vytvarovali do tvaru podkovy pro větší flexibilitu, zatímco trakční vzorek na podrážce ti pomůže zvládnout vše, co máš při tréninku na programu.


Stabilita při cvičení

Čím větší je opora boty, tím větší máš stabilitu držení těla. Kombinace vyladěné opory a cíleně umístěného tlumení ti dodá pocit bezpečí na každém kroku. Pevná, tvarovaná výztuha obepínající botu dodává patě oporu a fixuje ji. Nízká výška jednotky Zoom Air tě drží při zemi, zatímco pružné drážky pomáhají posílit stabilitu při bočním pohybu.


Tlumení pro tvoje cvičení

Čím víc máš tlumení pod chodidlem, tím je cvičení pohodlnější. Tlumení změkčuje nárazy při došlapu. Jednotka Zoom Air v přední části boty dobře reaguje, když je potřeba se pohnout. V kombinaci s pěnovou mezipodešví skvěle při tréninku tlumí.


Měkké na dotek

Žinylkový materiál na svršku je měkoučký na dotek, ale prodyšný a spolehlivý, i když cvičíš v poslední části intenzivního tréninku.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Versair
Tenisky
Nike Versair