25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Nike Winflo 10
Kód položky : DV4022-003
Nike

Nike Winflo 10

Kód položky : DV4022-003
Nakopni svoje běhání v modelu Winflo 10 – ať už pravidelně běháš a počítáš si kilometry, jsi nováček, který se z běhání snaží udělat pravidelný zvyk, nebo chceš jen o víkendu vyběhnout s kamarády. Boty s neutrální oporou a pružnou jednotkou Nike Air jsou v přední části prostornější, pohodlnější a změkčují každý došlap. Jsou připravené běžet, kdykoli tě silnice zavolá.Opora: neutrálníČím větší opora boty, tím větší stabilita pro tvůj přirozený došlap. Kombinace vyladěné opory a cíleně umístěného tlumení ti dodá pocit bezpečí na každém kroku. Winflo 10 má neutrální oporu. Dodá rovnováhu při došlapu na patu i na špičku. Hodí se na dlouhé i krátké běhy.Tlumení: StředníČím víc tlumení pod chodidlem, tím měkčí a pohodlnější běhání. Tlumení změkčuje nárazy při došlapu. Tlumení Nike Air po celé délce je měkké a příjemné, když sbíráš kilometry.Odpružení: středníČím citlivější je bota, tím víc energie se ti vrací na každém kroku. Ať už chceš běžet o něco rychleji, nebo s menším úsilím, díky citlivé botě budeš mít při došlapu trochu víc pružnosti, takže z běhu vytěžíš víc. Měkká pěna v mezipodešvi spolu s tlumením Nike Air skvěle pruží.Díky přepracované špičce bota ve srovnání s Winflo 9 lépe sedí různým typům chodidel. Taky jsme zlepšili střih a pohodlnost lemu a přidali polstrování tam, kde je to nejvíc potřeba.Další výhodySpeciální síťovina – pevnější a pružnější než běžná síťovina – je pohodlnější a příjemnější na dotek a zachovává si lehkost i prodyšnost.Krycí vrstvy na špičce zvyšují odolnost.Jazyk je propojený s vnitřní podšívkou svršku a bezpečně fixuje chodidlo.Podrobnosti o produktuHmotnost: 296 g (pánská velikost 44)Rozdíl mezi patou a špičkou: 10 mm.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

2.719,00
2.719,00
2.719,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
  • 12.5 47 30.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Nakopni svoje běhání v modelu Winflo 10 – ať už pravidelně běháš a počítáš si kilometry, jsi nováček, který se z běhání snaží udělat pravidelný zvyk, nebo chceš jen o víkendu vyběhnout s kamarády. Boty s neutrální oporou a pružnou jednotkou Nike Air jsou v přední části prostornější, pohodlnější a změkčují každý došlap. Jsou připravené běžet, kdykoli tě silnice zavolá.
Opora: neutrální

Čím větší opora boty, tím větší stabilita pro tvůj přirozený došlap. Kombinace vyladěné opory a cíleně umístěného tlumení ti dodá pocit bezpečí na každém kroku. Winflo 10 má neutrální oporu. Dodá rovnováhu při došlapu na patu i na špičku. Hodí se na dlouhé i krátké běhy.

Tlumení: Střední

Čím víc tlumení pod chodidlem, tím měkčí a pohodlnější běhání. Tlumení změkčuje nárazy při došlapu. Tlumení Nike Air po celé délce je měkké a příjemné, když sbíráš kilometry.

Odpružení: střední

Čím citlivější je bota, tím víc energie se ti vrací na každém kroku. Ať už chceš běžet o něco rychleji, nebo s menším úsilím, díky citlivé botě budeš mít při došlapu trochu víc pružnosti, takže z běhu vytěžíš víc. Měkká pěna v mezipodešvi spolu s tlumením Nike Air skvěle pruží.

Díky přepracované špičce bota ve srovnání s Winflo 9 lépe sedí různým typům chodidel. Taky jsme zlepšili střih a pohodlnost lemu a přidali polstrování tam, kde je to nejvíc potřeba.


Další výhody
Speciální síťovina – pevnější a pružnější než běžná síťovina – je pohodlnější a příjemnější na dotek a zachovává si lehkost i prodyšnost.
Krycí vrstvy na špičce zvyšují odolnost.
Jazyk je propojený s vnitřní podšívkou svršku a bezpečně fixuje chodidlo.

Podrobnosti o produktu
Hmotnost: 296 g (pánská velikost 44)
Rozdíl mezi patou a špičkou: 10 mm

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Muži
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Winflo 10
Tenisky
Nike Winflo 10