25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Kód položky : DJ7929-201
Nike

Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX

Kód položky : DJ7929-201
CITLIVÉ TLUMENÍ DO TERÉNU ZA DEŠTIVÉHO POČASÍ.Bota Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX je stvořená na okamžiky, kdy za žádnou cenu nechceš udělat krok zpět. Díky voděodolnému materiálu GORE-TEX budeš v suchu a budeš se cítit sebejistě i v tom nejhorším počasí. Vydržíš tak běžet v tempu delší dobu a přechod ze silnice do terénu nebude ani v mokru vůbec žádný problém. Nepromokavá vrstva spolu s vyšším ochranným lemem okolo kotníku tě udrží v suchu.Vrstva z materiálu GORE-TEX nepropustí vodu, takže tvoje nohy zůstanou v suchu. Úplně nový ochranný lem okolo kotníku je vyšší, takže brání kamínkům nebo vodě dostat se dovnitř. Neviditelná vrstva z materiálu GORE-TEX na svršku tě ochrání v případě deště a přitom nepřijdeš ani o dobře známé pohodlí modelů Peg Trail. Bota je pružná a lehká a udrží tvoje nohy v suchu při běhu na mokré silnici i v terénu.Technologie Nike React využívá odlehčenou odolnou pěnu, která skvěle pruží při každém kroku. Její provedení po celé délce zajišťuje stabilitu při bězích v kamenitém terénu.Díky menšímu množství gumy po délce podrážky je přechod mezi silnicí a terénem daleko hladší. Špička boty má gumový překryv, takže vydrží i pořádnou zátěž. Speciální vzorek, který zajišťuje skvělou trakci, spolu s výstupky z gumy tě podrží při výbězích i sebězích kopců. Speciální vzorek v kombinaci s gumou v přední části boty skvěle zabírá i v náročném terénu, a přitom zvládne s přehledem i běh na silnici.Podrobnosti o produktuHmotnost: 226,8 g (dámská velikost 39)Rozdíl mezi patou a špičkou: 8,5 mmInspirativní slogan na patě se liší v závislosti na modelu. Buď: „JUST DO IT“, nebo „JUST RUN IT“Poutka na patě a na jazykuNepoužívat jako osobní ochrannou pomůcku.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

3.959,00
3.959,00
3.959,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 5 35.5 22
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
  • 9.5 41 26.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

CITLIVÉ TLUMENÍ DO TERÉNU ZA DEŠTIVÉHO POČASÍ.


Bota Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX je stvořená na okamžiky, kdy za žádnou cenu nechceš udělat krok zpět. Díky voděodolnému materiálu GORE-TEX budeš v suchu a budeš se cítit sebejistě i v tom nejhorším počasí. Vydržíš tak běžet v tempu delší dobu a přechod ze silnice do terénu nebude ani v mokru vůbec žádný problém. Nepromokavá vrstva spolu s vyšším ochranným lemem okolo kotníku tě udrží v suchu.

Vrstva z materiálu GORE-TEX nepropustí vodu, takže tvoje nohy zůstanou v suchu. Úplně nový ochranný lem okolo kotníku je vyšší, takže brání kamínkům nebo vodě dostat se dovnitř. Neviditelná vrstva z materiálu GORE-TEX na svršku tě ochrání v případě deště a přitom nepřijdeš ani o dobře známé pohodlí modelů Peg Trail. Bota je pružná a lehká a udrží tvoje nohy v suchu při běhu na mokré silnici i v terénu.

Technologie Nike React využívá odlehčenou odolnou pěnu, která skvěle pruží při každém kroku. Její provedení po celé délce zajišťuje stabilitu při bězích v kamenitém terénu.

Díky menšímu množství gumy po délce podrážky je přechod mezi silnicí a terénem daleko hladší. Špička boty má gumový překryv, takže vydrží i pořádnou zátěž. Speciální vzorek, který zajišťuje skvělou trakci, spolu s výstupky z gumy tě podrží při výbězích i sebězích kopců. Speciální vzorek v kombinaci s gumou v přední části boty skvěle zabírá i v náročném terénu, a přitom zvládne s přehledem i běh na silnici.


Podrobnosti o produktu

Hmotnost: 226,8 g (dámská velikost 39)
Rozdíl mezi patou a špičkou: 8,5 mm
Inspirativní slogan na patě se liší v závislosti na modelu. Buď: „JUST DO IT“, nebo „JUST RUN IT“
Poutka na patě a na jazyku
Nepoužívat jako osobní ochrannou pomůcku

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX
Tenisky
Nike Pegasus Trail 4 GORE-TEX