sleva -10 % pro nové členy

pro všechny objednávky v hodnotě nad 2.000 Kč

Prohledejte web
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Nike Revolution 7
Kód položky : FB2208-101
Nike

Nike Revolution 7

Kód položky : FB2208-101
Revolution 7 je vybavená měkkým tlumením a oporou, které by mohly změnit tvůj postoj k běhání. Stylová jako vždy, pohodlná, když se guma setká s asfaltem, a výkonná, když dojde na tvoje požadované tempo. Je to evoluce fanoušky oblíbeného modelu, který ti nabízí měkkou a hladkou jízdu. Pěnově měkký krok Měkká pěnová podrážka zajišťuje dokonalou plynulost kroku. V přední části boty je taky o něco víc místa v porovnání s modelem 6, takže prsty nejsou sevřené a netlačí na botu. Měkký dotek Na patu jsme přidali výstupky, které jsou viditelné na vnější straně boty. Jsou měkké na dotek a dodávají pohodlí achilovkám. Dotykové body na jazyku navozují příjemný pocit, když se rozběhneš. Spolehlivá přilnavost Generativní trakční vzorek podrážky v kombinaci s gumovými výstupky tě udrží pevně na zemi, když běžíš do kopce nebo z kopce. .

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.609,00
1.609,00
1.368,00
Ušetříte: 241,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
1.287,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
  • 9.5 41 26.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Revolution 7 je vybavená měkkým tlumením a oporou, které by mohly změnit tvůj postoj k běhání. Stylová jako vždy, pohodlná, když se guma setká s asfaltem, a výkonná, když dojde na tvoje požadované tempo. Je to evoluce fanoušky oblíbeného modelu, který ti nabízí měkkou a hladkou jízdu.


Pěnově měkký krok

Měkká pěnová podrážka zajišťuje dokonalou plynulost kroku. V přední části boty je taky o něco víc místa v porovnání s modelem 6, takže prsty nejsou sevřené a netlačí na botu.


Měkký dotek

Na patu jsme přidali výstupky, které jsou viditelné na vnější straně boty. Jsou měkké na dotek a dodávají pohodlí achilovkám. Dotykové body na jazyku navozují příjemný pocit, když se rozběhneš.


Spolehlivá přilnavost

Generativní trakční vzorek podrážky v kombinaci s gumovými výstupky tě udrží pevně na zemi, když běžíš do kopce nebo z kopce.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Revolution 7
Tenisky
Nike Revolution 7