Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

pro všechny objednávky ZDARMA

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Nike Giannis Immortality 3
Kód položky : DZ7533-101
Nike

Nike Giannis Immortality 3

Kód položky : DZ7533-101
Jak chcete, aby se na vaši hru vzpomínalo? Zachovejte si místo mezi velikány, jako Giannis, v modelu Giannis Immortality 3. Je pečlivě vyroben pro hru ve vysokém tempu, je měkčí než předchozí verze a má specifický trakční vzorek, který je ideální pro provedení dokonalého dvoutaktu na cestě za slávou.Všimli jste si drážek rozdělujících střed podrážky? Díky nim získáte větší flexibilitu, která vám usnadní pohyby ze strany na stranu, ať už jdete do útoku, nebo se zrovna otáčíte kolem obránce u obruče.Pěna mezipodešve je měkčí než u modelu Giannis Immortality 2, aby byla pružnější při sprintu.Syntetický pásek uprostřed chodidla pomáhá udržet nohu stabilní při pohybu ze strany na stranu. Svršek využívá lehkou, prodyšnou síťovinu, která pomáhá udržet nohu v suchu a pohodlí.Oversized stahovací poutko na patě vám pomůže snadno a rychle vklouznout do boty..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

2.229,00
2.229,00
2.229,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 14 48.5 32
 • 15 49.5 33
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Jak chcete, aby se na vaši hru vzpomínalo? Zachovejte si místo mezi velikány, jako Giannis, v modelu Giannis Immortality 3. Je pečlivě vyroben pro hru ve vysokém tempu, je měkčí než předchozí verze a má specifický trakční vzorek, který je ideální pro provedení dokonalého dvoutaktu na cestě za slávou.
Všimli jste si drážek rozdělujících střed podrážky? Díky nim získáte větší flexibilitu, která vám usnadní pohyby ze strany na stranu, ať už jdete do útoku, nebo se zrovna otáčíte kolem obránce u obruče.
Pěna mezipodešve je měkčí než u modelu Giannis Immortality 2, aby byla pružnější při sprintu.
Syntetický pásek uprostřed chodidla pomáhá udržet nohu stabilní při pohybu ze strany na stranu. Svršek využívá lehkou, prodyšnou síťovinu, která pomáhá udržet nohu v suchu a pohodlí.
Oversized stahovací poutko na patě vám pomůže snadno a rychle vklouznout do boty.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Unisex
Sport Basketbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Giannis Immortality 3
Tenisky
Nike Giannis Immortality 3