-20 % na nezlevněné a -10 % na již zlevněné

Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Nike Mercurial Vapor 15 Club
Kód položky : DJ5969-700
Nike

Nike Mercurial Vapor 15 Club

Kód položky : DJ5969-700
Když si obujete kopačky Vapor 15 Club IC, hřiště bude vaše. Jsou vybaveny jednotkou Zoom Air a pružnou kůží NikeSkin pro lepší dotek s míčem, takže můžete dominovat i v posledních minutách zápasu – když na tom záleží nejvíc. Rychlost je ve vzduchu.Poprvé v historii vyvinula společnost Nike zcela novou jednotku Zoom Air. Ta je umístěna v podrážce a poskytuje pružný pocit pod nohama, který vám pomůže pohybovat se po hřišti rychleji a vytvářet separace, když na tom nej víc záleží – ať už střílíte góly, jste první u míče nebo obcházíte obránce.Jsou vyrobeny z tenkého, ale pevného materiálu, který upevňuje chodidlo k podrážce, aniž by přidával další hmotnost pro optimální fixaci.Jedinečný trakční vzorek nabízí nadstandardní trakci s rychlým uvolněním pro vytvoření separací.Flyknit obepíná kotník měkkou, pružnou tkaninou pro bezpečný pocit. Přepracovaný design lépe kopíruje chodidlo. Toho Nike dosáhlo provedením několika testů na stovkách sportovců. Výsledkem je lépe tvarovaná oblast špičky a lepší fixace na patě.Svršek má NikeSkin, měkký a pružný síťovaný materiál spojený tenkou vrstvou. Pomáhá zajistit kontrolu nad míčem a skutečně vám dodá pocit fotbalu naboso.Vhodné pro použití na přírodních i syntetických površích..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

1.479,00
1.039,00
935,00
Ušetříte: 544,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
825,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Když si obujete kopačky Vapor 15 Club IC, hřiště bude vaše. Jsou vybaveny jednotkou Zoom Air a pružnou kůží NikeSkin pro lepší dotek s míčem, takže můžete dominovat i v posledních minutách zápasu – když na tom záleží nejvíc. Rychlost je ve vzduchu.
Poprvé v historii vyvinula společnost Nike zcela novou jednotku Zoom Air. Ta je umístěna v podrážce a poskytuje pružný pocit pod nohama, který vám pomůže pohybovat se po hřišti rychleji a vytvářet separace, když na tom nej víc záleží – ať už střílíte góly, jste první u míče nebo obcházíte obránce.
Jsou vyrobeny z tenkého, ale pevného materiálu, který upevňuje chodidlo k podrážce, aniž by přidával další hmotnost pro optimální fixaci.
Jedinečný trakční vzorek nabízí nadstandardní trakci s rychlým uvolněním pro vytvoření separací.
Flyknit obepíná kotník měkkou, pružnou tkaninou pro bezpečný pocit. Přepracovaný design lépe kopíruje chodidlo. Toho Nike dosáhlo provedením několika testů na stovkách sportovců. Výsledkem je lépe tvarovaná oblast špičky a lepší fixace na patě.
Svršek má NikeSkin, měkký a pružný síťovaný materiál spojený tenkou vrstvou. Pomáhá zajistit kontrolu nad míčem a skutečně vám dodá pocit fotbalu naboso.
Vhodné pro použití na přírodních i syntetických površích.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Unisex
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Mercurial Vapor 15 Club
Tenisky
Nike Mercurial Vapor 15 Club