Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Kód položky : DV4350-700
Nike

Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy

Kód položky : DV4350-700
Ani legendy se nepřestávají vyvíjet. Poslední verze kopaček Academy má úplně novou funkční kůži FlyTouch Lite, co posune tvoji hru na další úroveň. Jsou měkčí než přírodní kůže a mají síťovinovou vrstvu, která se přizpůsobí noze, lépe dýchá a příliš se nerozpíná, takže můžeš pohodlně hrát a určovat tempo hry. Legend 10 je lehčí a elegantnější než zatím všechny ostatní modely Tiempo, a proto se hodí pro hráče na každé pozici na hřišti, ať už přesně posíláš přihrávku za obranu, nebo se vracíš ve snaze zastavit soupeřův únik. Zesílený kontakt s míčem Vidíš ty mikrotečky na svršku? Zesilují dotykové zóny pro střelbu, kličkování a přihrávky. Když se vyjme extra polstrování, kopačky vypadají ještě elegantněji. A co víc, nesnižuje se tím ovládání míče, po kterém na hřišti tolik toužíš. Zmenšili jsme pěnové polštářky z modelu Tiempo 9, takže je teď chodidlo ještě blíž k míči a můžeš ho líp ovládat. A namísto toho jsme linie vytvarovali přímo do kopačky. Střih, který přirozeně padne Funkční kůže FlyTouch Lite je úžasně měkká. Díky tomu se kopačka pohodlně přizpůsobí chodidlu bez nadměrného napínání materiálu. Síťovinový jazyk má navíc polstrování, aby kopačka fixovala nohu a poskytovala pohodlí v klíčových kopacích plochách. Podšívka z mikrovlákna dodává kopačce prvotřídní vzhled. Trakce na hřiště Gumová podrážka dobře zabírá na ulici, hřišti i halovém povrchu. Podrobnosti o produktu Na ulici, hřiště i halový povrch Měkká a pružná pěnová mezipodešev Polstrovaná stélka.

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

1.609,00
1.289,00
1.160,00
Ušetříte: 449,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
1.031,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 5Y 37.5 23.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Ani legendy se nepřestávají vyvíjet. Poslední verze kopaček Academy má úplně novou funkční kůži FlyTouch Lite, co posune tvoji hru na další úroveň. Jsou měkčí než přírodní kůže a mají síťovinovou vrstvu, která se přizpůsobí noze, lépe dýchá a příliš se nerozpíná, takže můžeš pohodlně hrát a určovat tempo hry. Legend 10 je lehčí a elegantnější než zatím všechny ostatní modely Tiempo, a proto se hodí pro hráče na každé pozici na hřišti, ať už přesně posíláš přihrávku za obranu, nebo se vracíš ve snaze zastavit soupeřův únik.


Zesílený kontakt s míčem

Vidíš ty mikrotečky na svršku? Zesilují dotykové zóny pro střelbu, kličkování a přihrávky. Když se vyjme extra polstrování, kopačky vypadají ještě elegantněji. A co víc, nesnižuje se tím ovládání míče, po kterém na hřišti tolik toužíš. Zmenšili jsme pěnové polštářky z modelu Tiempo 9, takže je teď chodidlo ještě blíž k míči a můžeš ho líp ovládat. A namísto toho jsme linie vytvarovali přímo do kopačky.


Střih, který přirozeně padne

Funkční kůže FlyTouch Lite je úžasně měkká. Díky tomu se kopačka pohodlně přizpůsobí chodidlu bez nadměrného napínání materiálu. Síťovinový jazyk má navíc polstrování, aby kopačka fixovala nohu a poskytovala pohodlí v klíčových kopacích plochách. Podšívka z mikrovlákna dodává kopačce prvotřídní vzhled.


Trakce na hřiště

Gumová podrážka dobře zabírá na ulici, hřišti i halovém povrchu.


Podrobnosti o produktu

Na ulici, hřiště i halový povrch
Měkká a pružná pěnová mezipodešev
Polstrovaná stélka

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Děti
Sport Fotbal
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy
Tenisky
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy