25 % na nezlevněné a 10 % na již zlevněné zboží

sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
adidas Adifom Superstar
Kód položky : HQ8752
adidas

adidas Adifom Superstar

Kód položky : HQ8752
Kód výrobce: MBV36
Adidas Adifom Superstar jsou pánské lifestylové tenisky, které byly původně navrženy pro basketbal a nyní se staly oblíbenými městskými teniskami pro všechny generace..

Slevový -25% kupon na nezlevněné zboží najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkovský styl nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne.

2.199,00
2.199,00
2.199,00
Ušetříte: 0,01
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Adidas Adifom Superstar jsou pánské lifestylové tenisky, které byly původně navrženy pro basketbal a nyní se staly oblíbenými městskými teniskami pro všechny generace.

Kořeny těchto legendárních tenisek sahají až do 80. let minulého století a my přinášíme to nejlepší z minulosti do současnosti v podobě tenisek, které jsou opravdu výjimečné. Představujeme Adifoam Superstar - revoluční kousek obuvi, který nás zavede do metaversa s jedinečným designem inspirovaným klasickou siluetou mušle. Naše tenisky jsou synonymem nízkoprofilové elegance, bez tkaniček a samozřejmě s ikonickými třemi pruhy, které ztělesňují původ a tradici. Gumová podrážka těchto tenisek je nejen pružná, ale také odolná na různých površích, což zajišťuje trvalou vícesměrnou trakci a optimální výkon na hřišti. Zaujme vás nejen vzhled, ale také náš závazek k udržitelnosti. Obuv Adifoam Superstar je vyrobena z přírodních a obnovitelných materiálů, což je součástí naší cesty k navrhování obuvi s využitím omezených zdrojů a snahy o snížení plastového odpadu. S touto obuví nejen podtrhnete svůj styl, ale také přispějete k ochraně životního prostředí. Zlehčete svůj krok a vstupte do světa, kde se historie setkává s moderností. Vyberte si basketbalové boty Adifoam Superstar a připravte se na nezaměnitelný zážitek na každém kroku!

Specifikace:

 • Pánské lifestylové tenisky
 • Bez šňůrek
 • Mělký profil
 • 3 pruhy
 • Gumová podrážka

 • Vlastnosti Hodnota
  Kategorie Tenisky
  Skupina Obuv
  Pohlaví Unisex
  Sport Lifestyle
  Značky adidas
  Věk Dospělí
  Sbírka Originals

  adidas

  Příběh  adidasu  začal v malém městě v Bavorsku v Německu. Adi Dassler zaregistroval společnost Gebruder Dassler Schuhfabrik v roce 1924 a zahájil svou misi poskytovat sportovcům nejlepší možné vybavení. Zlaté medaile v Amsterdamu (1928, Lina Radke) a Berlíně (1936, Jesse Owens) jsou prvními oceněními a milníky – a pouze začátkem příběhu. Následují dlouhodobé úspěchy, rozvoj značky a umístění na trzích po celém světě. Dnes je adidas  jednou z předních světových značek sportovního vybavení.

  Produktové a marketingové iniciativy se primárně zaměřují na klíčové světové sportovní kategorie a trh sportovního životního stylu. Postoj značky „all in" je základem všech iniciativ a představuje posílení pouta se spotřebiteli. Díky širokému, ale selektivnímu přístupu k distribuční a cenové strategii se adidas jednoznačně umístil jako špičková značka na všech trzích. Nabízí širokou škálu produktů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Adidas Sport Performance je součástí kolekce, která je zcela zaměřena na sportovce, kteří požadují na prvním místě výkon a až na druhém místě styl. Každý sport je důležitý, ale hlavní kategorie jsou běh, fotbal, basketbal a trénink.

  Prozatím bez komentářů

  Podobné produkty

  adidas Adifom Superstar
  Tenisky
  adidas Adifom Superstar