Prohledejte web
Nike Vaporfly 3
Kód položky : DV4129-700
Nike

Nike Vaporfly 3

Kód položky : DV4129-700
Chyťte je, pokud můžete. Nike Vaporfly 3 vám přináší rychlost potřebnou k dobytí jakékoli vzdálenosti, a jsou navrženy pro závodníky, kteří nedokážou odolat vzrušení běhu. Tento model byl vylepšen a modernizován, aby vám pomohl dosáhnout nových osobních rekordů od 10 km až po maraton. Od elitních běžců až po nováčky ve světě závodů – tento všestranný silniční „dříč“ je pro ty, kteří považují rychlost za bránu k dalším kilometrům a zdánlivě nedostižným vrcholům.Vrstva z uhlíkových vláken po celé délce poskytuje tuhý a hnací pocit. Nejcitlivější pěna Nike ZoomX vede od paty až ke špičce a odemyká ještě větší návrat energie než dříve, což vám poskytne pružný, skákavý pocit. Speciálně vybrané příze Flyknit a konstruované zóny v přední části chodidla přinášejí modelu Vaporfly novou úroveň výkonu. Dostatek prodyšnosti v oblasti prstů v kombinaci s měkkými, ale zároveň podpůrnými přízemi přináší ten nejvíce přizpůsobený svršek. Výsledkem je měkčí konstrukce, která se přizpůsobí vaší noze. Aktualizovaná tenká guma podrážky využívá méně materiálu, aniž by byla obětována odolnost a trakce, což pomáhá snížit hmotnost a tloušťku podrážky. Díky tomu jsou pod chodidlem k dispozici další milimetry pěny ZoomX. Lehké polstrování na jazyku pomáhá snížit tlak tkaniček v horní části chodidla.Hmotnost: 200 g (pánská velikost 10).Pokles od paty ke špičce: 8 mm..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

Kup 2 označené produkty a ten levnější získáš s 50% slevou. Kód: SLEVA50

 

- nelze kombinovat s jinými promo kódy a kartou S&B

- kód se automaticky uplatní, když jsou v košíku 2 označené produkty

 

6.489,00
6.489,00
6.489,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Chyťte je, pokud můžete. Nike Vaporfly 3 vám přináší rychlost potřebnou k dobytí jakékoli vzdálenosti, a jsou navrženy pro závodníky, kteří nedokážou odolat vzrušení běhu. Tento model byl vylepšen a modernizován, aby vám pomohl dosáhnout nových osobních rekordů od 10 km až po maraton. Od elitních běžců až po nováčky ve světě závodů – tento všestranný silniční „dříč“ je pro ty, kteří považují rychlost za bránu k dalším kilometrům a zdánlivě nedostižným vrcholům.
Vrstva z uhlíkových vláken po celé délce poskytuje tuhý a hnací pocit. Nejcitlivější pěna Nike ZoomX vede od paty až ke špičce a odemyká ještě větší návrat energie než dříve, což vám poskytne pružný, skákavý pocit. Speciálně vybrané příze Flyknit a konstruované zóny v přední části chodidla přinášejí modelu Vaporfly novou úroveň výkonu. Dostatek prodyšnosti v oblasti prstů v kombinaci s měkkými, ale zároveň podpůrnými přízemi přináší ten nejvíce přizpůsobený svršek. Výsledkem je měkčí konstrukce, která se přizpůsobí vaší noze. Aktualizovaná tenká guma podrážky využívá méně materiálu, aniž by byla obětována odolnost a trakce, což pomáhá snížit hmotnost a tloušťku podrážky. Díky tomu jsou pod chodidlem k dispozici další milimetry pěny ZoomX. Lehké polstrování na jazyku pomáhá snížit tlak tkaniček v horní části chodidla.
Hmotnost: 200 g (pánská velikost 10).
Pokles od paty ke špičce: 8 mm.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Skupina Obuv
Pohlaví Muži
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Vaporfly 3
Tenisky
Nike Vaporfly 3