Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Nike Motiva
Kód položky : DV1237-002
Nike

Nike Motiva

Kód položky : DV1237-002
Nike Motiva vám pomůže překonat cokoli, co vám den přinese, vaším vlastním tempem. Jejich unikátně vzorovaná podrážka a přehnaný tvar(rocker) se spojují, aby vám poskytly mimořádně hladkou, odpruženou a pohodlnou chůzi nebo běh. Poskytnou vám optimální oporu při každém vašem pohybu, každý den.Inovace Comfortgroove, jedinečně vzorovaná podrážka, díky níž je každý den mimořádně měkká jízda, tlumí nárazy na cestě. Vytváří jakýsi pístový efekt, díky němuž se pěna o něco více stlačí a poskytne vám tak dodatečné odpružení potřebné k vyrovnání kontaktu se zemí krok za krokem.Ať už se pohybujete jakkoli, obuv Nike Motiva je vyrobena tak, aby vydržela. Generativní vzorek podrážky zajišťuje i odolnost a trakci při pohybu – provede vás celou cestou.Měkký pěnový vodopádový límec obepíná kotník a patu a zajišťuje pohodlí. Zároveň vnitřní rukáv zabezpečuje snadné nazouvání a zouvání. Není určeno k použití jako osobní ochranné prostředky (OOP)..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

2.739,00
2.739,00
2.739,00
Ušetříte: 0,00
Informujte mě o slevách
Vyberte velikost
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Nike Motiva vám pomůže překonat cokoli, co vám den přinese, vaším vlastním tempem. Jejich unikátně vzorovaná podrážka a přehnaný tvar(rocker) se spojují, aby vám poskytly mimořádně hladkou, odpruženou a pohodlnou chůzi nebo běh. Poskytnou vám optimální oporu při každém vašem pohybu, každý den.
Inovace Comfortgroove, jedinečně vzorovaná podrážka, díky níž je každý den mimořádně měkká jízda, tlumí nárazy na cestě. Vytváří jakýsi pístový efekt, díky němuž se pěna o něco více stlačí a poskytne vám tak dodatečné odpružení potřebné k vyrovnání kontaktu se zemí krok za krokem.
Ať už se pohybujete jakkoli, obuv Nike Motiva je vyrobena tak, aby vydržela. Generativní vzorek podrážky zajišťuje i odolnost a trakci při pohybu – provede vás celou cestou.
Měkký pěnový vodopádový límec obepíná kotník a patu a zajišťuje pohodlí. Zároveň vnitřní rukáv zabezpečuje snadné nazouvání a zouvání.
Není určeno k použití jako osobní ochranné prostředky (OOP).

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Muži
Sport Trénink
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Motiva
Tenisky
Nike Motiva