Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Nike Zion 3
Kód položky : DV3869-002
Nike

Nike Zion 3

Kód položky : DV3869-002
Zionova třetí ikonická signature teniska oslavuje odhodlání, které vkládá do vytváření svého jedinečného herního stylu. Plná technologií připravených pro kurt, je určena pro hráče, kteří ovládají hru jak na zemi, tak ve vzduchu. Zůstaňte pod kontrolou a poté vybuchněte do vzduchu s odpruženým návratem na zem. Ze strany na stranu, zleva doprava, trakce herringbone ve tvaru rybí kosti na podrážce vám pomůže přilnout ke kurtu při každém kroku, zatímco pěnový nosič v mezipodešvi poskytuje oporu kotníku a patě.Podrážka Zion 3 je měkká a citlivá pod nohama, což pomáhá udržet se nízko při pohybu..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

2.699,00
2.699,00
2.159,00
Ušetříte: 540,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
2.159,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 4Y 36 23
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
  • 6Y 38.5 24
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Zionova třetí ikonická signature teniska oslavuje odhodlání, které vkládá do vytváření svého jedinečného herního stylu. Plná technologií připravených pro kurt, je určena pro hráče, kteří ovládají hru jak na zemi, tak ve vzduchu. Zůstaňte pod kontrolou a poté vybuchněte do vzduchu s odpruženým návratem na zem. Ze strany na stranu, zleva doprava, trakce herringbone ve tvaru rybí kosti na podrážce vám pomůže přilnout ke kurtu při každém kroku, zatímco pěnový nosič v mezipodešvi poskytuje oporu kotníku a patě.
Podrážka Zion 3 je měkká a citlivá pod nohama, což pomáhá udržet se nízko při pohybu.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Děti chlapci
Sport Basketbal
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Zion 3
Tenisky
Nike Zion 3