Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Nike Luka 2
Kód položky : DZ3498-800
Nike

Nike Luka 2

Kód položky : DZ3498-800
Vy se postaráte o rychlost a my přineseme stabilitu. Model Luka 2 je pečlivě navržen tak, aby podporoval vaše dovednosti s důrazem na kroky vzad, do stran i na rychlé zastavení. Vyskládaná mezi podrážka se vyznačuje pevným a ohebným odpružením pro lepší odezvu při přesunech na kurtu tam a zpět. Obalená konstrukce kolem celé nohy vám pomůže zůstat v klidu a bezpečí, ať už přecházíte skrz obránce, nebo běžíte kupředu. Se všemi těmito technologiemi v lehkém balení máme o efektivitu postaráno. Zbytek je na vás.Při přejíždění ze strany na stranu potřebujete oporu, která je pevná - ale ne tuhá. Tlumicí klín v mezipodešvi se opírá o středovou bočnici, takže můžete bankovat jako šampion, a tlustá tvarovaná stélka vás udrží na zemi.Další aspekt pohybu do stran? Boční opora. Abyste se při rychlých zastaveních cítili bezpečně, byla přidána silná a pružná deska, která vede po boční stěně, a to vše doplňuje pevný pěnový nosič..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

2.299,00
1.838,99
1.287,00
Ušetříte: 1.012,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
1.287,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 5.5Y 38 24
  • 6.5Y 39 24.5
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Vy se postaráte o rychlost a my přineseme stabilitu. Model Luka 2 je pečlivě navržen tak, aby podporoval vaše dovednosti s důrazem na kroky vzad, do stran i na rychlé zastavení. Vyskládaná mezi podrážka se vyznačuje pevným a ohebným odpružením pro lepší odezvu při přesunech na kurtu tam a zpět. Obalená konstrukce kolem celé nohy vám pomůže zůstat v klidu a bezpečí, ať už přecházíte skrz obránce, nebo běžíte kupředu. Se všemi těmito technologiemi v lehkém balení máme o efektivitu postaráno. Zbytek je na vás.
Při přejíždění ze strany na stranu potřebujete oporu, která je pevná - ale ne tuhá. Tlumicí klín v mezipodešvi se opírá o středovou bočnici, takže můžete bankovat jako šampion, a tlustá tvarovaná stélka vás udrží na zemi.
Další aspekt pohybu do stran? Boční opora. Abyste se při rychlých zastaveních cítili bezpečně, byla přidána silná a pružná deska, která vede po boční stěně, a to vše doplňuje pevný pěnový nosič.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Děti chlapci
Sport Basketbal
Značky Nike
Věk Pro teenagery
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů

Podobné produkty

Nike Luka 2
Tenisky
Nike Luka 2