Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

extra sleva -10 % pro nové členy

Prohledejte web
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Nike Jumpman MVP
Kód položky : FB9019-600
Nike

Nike Jumpman MVP

Kód položky : FB9019-600
Tento model převzal prvky z modelů AJ6, 7 a 8 a Nike z nich vytvořilo zcela novou botu, která oslavuje první MJovo třínásobné vítězství na šampionátu. S detaily z kůže, textilu a nubuku tyto tenisky ctí jeden odkaz a zároveň vás vybízejí k upevnění toho vašeho.Design jazyka a podrážky, včetně viditelné jednotky Nike Air, odkazuje na model AJ6. Límec a čtvrtinové panely odkazují na model AJ7, zatímco grafika vzdává hold modelu AJ8. Vnitřní střih boty s připevněným stahováním na patě usnadňuje nazouvání a vyzouvání..

V rámci projektu EcoVision pro vás vybíráme ekologické modely známých značek z recyklovaných, veganských, biologicky odbouratelných a dalších materiálů, které přispívají k ochraně a zachování životního prostředí.

NOVINKA - Buďte první, kdo získá nejžádanější obuv, sportovní oblečení, doplňky a další zboží. Nejnovější a nejlepší produkty a inovace, které tě udrží ve hře. Pouze ve Sport Vision.

4.199,00
4.199,00
3.359,00
Ušetříte: 840,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
3.359,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
  • 10 42 27
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Tento model převzal prvky z modelů AJ6, 7 a 8 a Nike z nich vytvořilo zcela novou botu, která oslavuje první MJovo třínásobné vítězství na šampionátu. S detaily z kůže, textilu a nubuku tyto tenisky ctí jeden odkaz a zároveň vás vybízejí k upevnění toho vašeho.
Design jazyka a podrážky, včetně viditelné jednotky Nike Air, odkazuje na model AJ6. Límec a čtvrtinové panely odkazují na model AJ7, zatímco grafika vzdává hold modelu AJ8. Vnitřní střih boty s připevněným stahováním na patě usnadňuje nazouvání a vyzouvání.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Basketbal
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Jumpman MVP
Tenisky
Nike Jumpman MVP