Změnili jsme zásady ochrany osobních údajů a obchodní podmínky

+420 256 256 080 - online@sportvision.cz

extra sleva -10 % pro nové členy

Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Kód položky : DR2660-500
Nike

Nike Invincible 3

Kód položky : DR2660-500
Díky maximálnímu odpružení, které podpoří každý kilometr, má model Invincible 3 tu nejvyšší úroveň pohodlí pod nohama. Jeho plyšová a pružná pěna ZoomX vám pomůže zůstat stabilní a svěží. Jinými slovy – budete se cítit dobře po celý den, ať už děláte cokoli. Mají vše, co potřebujete, abyste mohli proběhnout svou oblíbenou cestu a na další běh se vraceli připravení a plní energie.Čím je bota podpůrnější, tím větší stabilitu dokáže poskytnout. Bota Invincible 3 disponuje technologií vysoké podpory, přičemž odpružení a stabilita jsou záměrně umístěny a tvarovány tak, aby chránily vaše chodidlo před účinky pronace.Čím více odpružení máte pod nohou, tím měkčí a pohodlnější bude váš běh. Polstrování pomáhá zmírnit nárazy při dopadu nohy na zem. Díky tlumení Nike ZoomX je tato bota tak měkká a pružná, že už jen tím, že si ji obujete, se budete těšit na další běh. Poskytne vám dokonalé odpružení při kontaktu se zemí, a ještě měkčí pocit pod nohama při tréninku i mimo něj.Čím je bota citlivější, tím více energie se vám vrátí při každém kroku. Ať už chcete běžet o něco rychleji nebo s menší námahou, tyto responzivní boty vám pomohou, abyste z běhu vytěžili co nejvíce. Vyvinutý svršek Flyknit umisťuje zóny prodyšnosti tam, kde se vaše noha nejvíce zahřívá. Je pevný a odolný, takže pomáhá udržet nohu v bezpečí při každém kilometru.Širší mezipodešev dodává větší stabilitu než předchozí verze. Vyšší vrstvy pěny zvyšují laťku tlumení a pohodlí, a to v elegantněji vypadajícím designu. Pevný plast obepínající patu je menší, a přitom stále poskytuje bezpečné a pohodlné nošení.Nejsou určeny k použití jako osobní ochranný prostředek (OOP).Hmotnost: 310 g (pánská velikost 10).Pokles od paty ke špičce: 9 mm.V důsledku aktualizace designu se text na patě zakoupeného výrobku může lišit od textu na patě vyobrazeného na obrázku..
4.799,00
4.299,00
4.299,00
Ušetříte: 500,00
Nejnižší cena za posledních 30 dní:
3.009,00
Informujte mě o slevách
Velikosti EU
Velikosti
Velikosti CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
 
Vyberte množství: 1 Par
2
1
Je nutné vybrat požadovanou velikost
Uložit do seznamu přání
Uložit do seznamu přání

Díky maximálnímu odpružení, které podpoří každý kilometr, má model Invincible 3 tu nejvyšší úroveň pohodlí pod nohama. Jeho plyšová a pružná pěna ZoomX vám pomůže zůstat stabilní a svěží. Jinými slovy – budete se cítit dobře po celý den, ať už děláte cokoli. Mají vše, co potřebujete, abyste mohli proběhnout svou oblíbenou cestu a na další běh se vraceli připravení a plní energie.
Čím je bota podpůrnější, tím větší stabilitu dokáže poskytnout. Bota Invincible 3 disponuje technologií vysoké podpory, přičemž odpružení a stabilita jsou záměrně umístěny a tvarovány tak, aby chránily vaše chodidlo před účinky pronace.
Čím více odpružení máte pod nohou, tím měkčí a pohodlnější bude váš běh. Polstrování pomáhá zmírnit nárazy při dopadu nohy na zem. Díky tlumení Nike ZoomX je tato bota tak měkká a pružná, že už jen tím, že si ji obujete, se budete těšit na další běh. Poskytne vám dokonalé odpružení při kontaktu se zemí, a ještě měkčí pocit pod nohama při tréninku i mimo něj.
Čím je bota citlivější, tím více energie se vám vrátí při každém kroku. Ať už chcete běžet o něco rychleji nebo s menší námahou, tyto responzivní boty vám pomohou, abyste z běhu vytěžili co nejvíce.
Vyvinutý svršek Flyknit umisťuje zóny prodyšnosti tam, kde se vaše noha nejvíce zahřívá. Je pevný a odolný, takže pomáhá udržet nohu v bezpečí při každém kilometru.
Širší mezipodešev dodává větší stabilitu než předchozí verze. Vyšší vrstvy pěny zvyšují laťku tlumení a pohodlí, a to v elegantněji vypadajícím designu. Pevný plast obepínající patu je menší, a přitom stále poskytuje bezpečné a pohodlné nošení.
Nejsou určeny k použití jako osobní ochranný prostředek (OOP).
Hmotnost: 310 g (pánská velikost 10).
Pokles od paty ke špičce: 9 mm.
V důsledku aktualizace designu se text na patě zakoupeného výrobku může lišit od textu na patě vyobrazeného na obrázku.

Vlastnosti Hodnota
Kategorie Tenisky
Kategorie Obuv
Pohlaví Ženy
Sport Běh
Značky Nike
Věk Dospělí
Materiál Eco

Nike

Společnost Nike, Inc. se sídlem v Beaverton, Oregon, je světovým lídrem v navrhování, prodeji a distribuci autentického sportovního oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit.

Nike  je největší světový designér a výrobce sportovního vybavení, jehož posláním je inspirovat sportovce a přiblížit inovace a špičkové technologie ve výrobě všem fanouškům sportu a sportovního oblečení.

Produkty Nike  jsou rozděleny do tří kategorií – obuv, oblečení a doplňky – a všechny kategorie respektují zásady aplikace špičkové technologie, nejkvalitnějších materiálů a moderního designu. U nás je kalendářní rok rozdělen do čtyř ročních období JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA a v každé sezóně jsou ve všech kategoriích prezentovány nové kolekce.

Prozatím bez komentářů
Nike Invincible 3
Tenisky
Nike Invincible 3